Suvised lugemissoovitused ja ajakirjade ülevaated

> Suvised lugemissoovitused ja ajakirjade ülevaated

Suvel võtame ajakirjad puhkusele ja suvekoju kaasa ning tutvustame neid meie lugejatele lähemalt.

Suviste lugemissoovituste seast leiab nii kergemat meelelahutusliku ja kultuurse, silmaringi avava kui ka enesetäiendamise ja tõsisema sisuga väljaandeid.

Iga nädal lisame uusi sisututvustusi, nii et tule kiika siia lehele aeg-ajalt tagasi. Lisaks leiad siit ka suviseid hindu.

Suvised lugemissoovitused. Sirvi - ajakirjade tellimine
Positive News. Suvised lugemissoovitused. Sirvi - ajakirjade tellimine

Positive News

Elustiiliajakiri Positive News aitab lahendada kahte probleemi korraga. Esiteks ära alusta päeva sotsiaalmeedia ja uudiste scrollimisega. Teiseks uudised on ainult negatiivsed ja tekitavad ärevust.

Selle asemel saad hommikukohvi ja -tee kõrvale või hoopis enne magama minekut sirvida ajakirja Positive News, mis räägib headest arengutest ja sündmustest maailmas.

TUTVU SISUGA LÄHEMALT

Harvard Business Review

Harvard Business Review Special Issue suvenumbri teemaks on palju räägitud petja sündroom ehk inglise keelse väljendina impostor syndrome.

HBR suvenumber vaatlebki impostor syndrome’i erinevate nurkade alt ja on kokku pannud mitmete spetsialistide nõuanded sellega toime tulemiseks.

TUTVU SISUGA LÄHEMALT

Impostor syndrome. Harvard Business Review. Suvised lugemissoovitused. Sirvi - ajakirjade tellimine
Magnolia. Sirvi viib KOHINA suveüritusele. Terviseajakirjad -20%. Sirvi - ajakirjade tellimine

Magnolia

Elustiiliajakirja Magnolia Journal suvenumber on oma põhiteemad koduelu, toit, aeglane eluviis ja tervis pannud mõnusasse suvekastmesse.

Värskest numbrist leiad erinevaid ideid toidulauale ja vahepalaks, puhkuse veetmiseks, kodu loomiseks ja sisustamiseks ning üldse tõeliseks suve nautimiseks rahulikus tempos.

TUTVU SISUGA LÄHEMALT

Konfekt

Elegantse naiste elustiiliajakirja Konfekt suvenumber on justkui suve guidebook.

Selle numbri puhul ei oskagi öelda, et kas tegu on ikka naiste- või reisiajakirjaga. Väljaande viis peateemat on seotud mõnusaks tervikuks, millega tehakse Euroopale tiir peale.

Kohe esimestel lehekülgedel tuuakse ära kaart, kuhu ajakiri meid erinevate teemade käsitlusega oma ligi 200l leheküljel viib.

TUTVU SISUGA LÄHEMALT

Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt - suve guidebook. Sirvi - ajakirjade tellimine
Suvised lugemissoovitused. Vanity Fair. Sirvi - ajakirjade tellimine

Vanity Fair

Ajakirja Vanity Fair TV erinumbri fookuses on telemaailma telgitagused ning viimase aja hitid. Kuid lisaks staaride ja seriaalide ülevaadetele on põnevat lugemist nii Portgalist kui Joe Bideni valmiskampaaniast.

Meelelahutuslik lugemine vaheldub huvitavate ja silmaringi laiendavate artiklitega nii meelelahutuse kui ka poliitikakaugetele lugejatele.

TUTVU SISUGA LÄHEMALT

Ajakirjad igasse suvekoju

Telli ajakirjade  suvenumberid suvilasse, maakoju või kus iganes Eestimaal Sa parasjagu puhkad. Kõiki Sirvi ajakirju saad tellida ühe numbri kaupa nii postkasti kui pakiautomaati igas Eesimaa nurgas. Postkasti jõuab tellimus 2-3 tööpäevaga, pakiautomaatidesse kiiremini.

☀️ Sooduskoodiga “KOHIN20” on nii viimane number kui püsitellimused Sulle juulis 20% soodsamad. Lisaks osaled KOHINA suveürituse pääsmete loosis.

VAATA LÄHEMALT

Ajakirjad igasse suvekoju. Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt. Sirvi - ajakirjade tellimine