Suvised lugemissoovitused – Konfekt

> Suvised lugemissoovitused – Konfekt

Elegantse naiste elustiiliajakirja Konfekt suvenumber on justkui suve guidebook.

Selle numbri puhul ei oskagi öelda, et kas tegu on ikka naiste- või reisiajakirjaga. Väljaande viis peateemat on seotud mõnusaks tervikuks, millega tehakse Euroopale tiir peale. Kohe esimestel lehekülgedel tuuakse ära kaart, kuhu ajakiri meid erinevate teemade käsitlusega oma ligi 200l leheküljel viib.

Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Suve toon 2023

Tõestuseks, et tegu on ikkagi naisteajakirjaga, kust ei puudu ka mood, saame kohe sissejuhatuseks ülevaade suvemoe põhielementidest ja värvidest.

Moetoimetaja on valinud välja 12 värvi, tekstuuri, stiili, trendi, mida sel suvel järgida.

 

Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt. Sirvi - ajakirjade tellimine
Avastusretked. Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt. Sirvi - ajakirjade tellimine

1 Avastusretkele

Esimene osa keskendub päikese nautimisele natuke eksootilisemates ja rohkem laidback stiiliga maailma nurkades. Kuigi põhirõhk on Euroopa pärlite avastamisel, siis kiire põige värsketesse kohvikutesse ja poodidesse tehakse ka veidi kaugemates maailma otstes nagu Marroko, Tai ja Tuneesia.

Euroopas saab aga lähemalt avastada kohti nagu Pantelleria, Cévannes, Capri, Tarifa, Kastellorizo, Sines ja paljud teised.

Toit ja jook. Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt. Sirvi - ajakirjade tellimine

2 Toidu ja jooginaudingud

Erinevad toidud ja joogid, retseptid ja nende lood viivad lugeja Madridi, Marseille’sse, Santorinile, Trapani.

Kohviku ja restoranide soovituste asemel on fookus hoopis nende paikade söökidel ja jookidel läbi inimeste lugude. Loomulikult ei puudu ka veinimõisa külastus, üllatuslikult tutvutakse Santorini veinidega.

Muuhulgas saad õppida Liibanoni koka juhendamisel valmistama seda õiget Mezze vaagnat hummuse, enda marineeritud oliivide ja fattoush salatiga.

Disain. Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt. Sirvi - ajakirjade tellimine

3 Disain

Sisustuse ja disaini osa viib meid justkui tagasi loodusesse. Mitmed lood viivad meid uute kodude valmimise juurde nii Valsisse, Navacerradasse, Veneetsiasse ja Rooma.

Samuti saab näha telgitagust elu nii Saksamaa rannatoolide valmistamise tehases kui Portugalis Viana do Castelos kipsikunsti stuudios .

Mood. Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt. Sirvi - ajakirjade tellimine

4 Mood

Moelood viivad meid Mallorcale, Liibanoni,Veneetsiasse ja Toulousse’i, kus saame lähemalt tutvuda seal sündinud brändidega ja nende tekkelooga.

Suvisel fotosessioonil käiakse ära Kreeka randades. Kerged kangad, julged värvid, rannakott, suur kaabu ja päikeseprilllid ning suvine look ongi valmis.

Pühendumus. Suvised lugemissoovitused. Monocle Konfekt. Sirvi - ajakirjade tellimine

5 Pühendumus

Viimane osa viib meid Fuerteventurasse Kanaaridel ja Burduri Türgis ning tutvustab meile kahte lugu, kuidas pühendumus ja sihikindlus on aidanud teha kannapöördeid ning luua tasakaalus elu ja “roosilise” tuleviku.

 

Ajakirjad igasse suvekoju

Kõiki Sirvi ajakirju saad tellida ühe numbri kaupa nii postkasti kui pakiautomaati igas Eestimaa nurgas. Postkasti jõuab tellimus 2-3 tööpäevaga, pakiautomaatidesse kiiremini.

Telli ajakirja Konfekt suvenumber suvilasse, maakoju või kus iganes Eesimaal Sa parasjagu puhkad.

☀️ Sooduskoodiga “SUVI15” on nii viimane number kui püsitellimus Sulle 15% soodsamad.

TELLI

 

Joik kinkekomplekt. Kingitus, mis kestab terve aasta. Jõulupakkumised. Sirvi - ajakirjade tellimine