Suvised lugemissoovitused – Vanity Fair

> Suvised lugemissoovitused – Vanity Fair

Ajakirja Vanity Fair TV erinumbri fookuses on telemaailma telgitagused ning viimase aja hitid. Kuid lisaks staaride ja seriaalide ülevaadetele on põnevat lugemist nii Portgalist kui Joe Bideni valmiskampaaniast.

Meelelahutuslik lugemine vaheldub huvitavate ja silmaringi laiendavate artiklitega nii meelelahutuse kui ka poliitikakaugetele lugejatele.

Suvised lugemissoovitused - Vanity Fair. Sirvi - ajakirjade tellimine
The Weekend. Suvised lugemissoovitused - Vanity Fair. Sirvi - ajakirjade tellimine

The Weekend

The Weekend ehk Abel Tesfaye esineb Tallinna Lauluväljakul juba augustis. Sellest, kuidas The Weekend’i liiga nišikast muusikast sai osa popmuusikast ja mis toob nüüd kontsertistaadionitele miljoneid fänne, saab lugeda värskest intervjuust Abel’iga.

Samuti räägib artist oma juunis linastunud seriaali The Idol tsenaariumi mitu korda ümberkirjutamisest ja valmimise protsessist.

Oligarhi pass. Suvised lugemissoovitused - Vanity Fair. Sirvi - ajakirjade tellimine

Oligarhi pass

2015. aastal avas Portugal uue seadusega ukse välismaalastele, kelle juudipäritolu esivanemaid oli inkvisitsiooni ajal riigist lahkuma sunnitud. Uut seadust kasutas kohe ära vene miljardär Roman Abramovich, kes sissepääsuga Portugali sai muuhulgas täieliku juurdepääsu Euroopa Liitu. Sellega paljastusid heade kavatsustega vastuvõetud seaduse suured puudused.

Põnevat lugu Portugalis resideeruvast juudikogukonnast, nende kahtlastest tegudest ja seotust Abramovich’iga saad lugeda viimasest Vanity Fair numbrist.

Joe Biden Suvised lugemissoovitused - Vanity Fair. Sirvi - ajakirjade tellimine

Joe Bideni plaan

Joe Bidenile heidetakse peamiselt ette tema vanust – isegi kui ta praegused neli aastat USA presidendina vastu peab, siis vaevalt ta järgmised neli seda suudab. Vanity Fair’i huvitav artikkel teeb ülevaate plaanist, kuidas veenda valijaid, et Biden saab Ameerika presidendina hakkama veel järgnevad neli aastat.

Ja kui nüüd loogiliselt mõtlema hakata, siis ei olegi tegu turunduskampaaniaga, vaid täiesti arvestatavate argumentidega.

Telemaailma pohmell. Suvised lugemissoovitused - Vanity Fair. Sirvi - ajakirjade tellimine

Telemaailma pohmell

TV valdkond on viimase aastakümnega teinud läbi suure muutuse, tänaseks on suur streaming mull lõhkenud ning telemaailm ägab pohmellis. Artikkel teeb ülevaate, mis toimus Netflixi sünniga ning kuidas kogu valdkond on sellega toime tulnud.

 

8 täiuslikku episoodi. Suvised lugemissoovitused - Vanity Fair. Sirvi - ajakirjade tellimine

8 täiuslikku episoodi

Igal sarjal on mõni episood, mis tekitab teistest rohkem põnevust, emotsioone, ootamatuid pöördeid. Vanity Fair toob välja 8 episoodi erinevatest seriaalidest, mis teevad just seda ja mida võid nimetada täiuslikeks episoodideks. Toppi jõudsid muuhulgas seriaalid The Bear, Succession, Dead Ringers, The Last of Us.

 

Lost. Suvised lugemissoovitused - Vanity Fair. Sirvi - ajakirjade tellimine

Lost

Seriaal Lost naelutas oma põnevusega teleri ette paljusid meist. Igat uut episoodi ja hooaega oodati kannatamatult. Ja siis juhtus midagi, kogu lugu, mis oli enneolematu, põnev ja hirmutav samaaegselt, kaotas episood episoodi järel oma sära ja vaatajaid.

Seriaali üks tegijatest tunnistab, et ta ei saanud oma tööga hakkama ning avab telgitaguseid, miks algas seriaali allakäik.

Ajakirjad igasse suvekoju

Kõiki Sirvi ajakirju saad tellida ühe numbri kaupa nii postkasti kui pakiautomaati igas Eesimaa nurgas. Postkasti jõuab tellimus 2-3 tööpäevaga, pakiautomaatidesse kiiremini.

Telli ajakirja Vanity Fair suvenumber suvilasse, maakoju või kus iganes Eestimaal Sa parasjagu puhkad.

☀️ Sooduskoodiga “SUVI15” on nii viimane number kui püsitellimus Sulle 15% soodsamad.

TELLI

 

Joik kinkekomplekt. Kingitus, mis kestab terve aasta. Jõulupakkumised. Sirvi - ajakirjade tellimine