Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid

> Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid

Laste rõõmuks ilmub pidevalt uusi lasteajakirju, kus saab põnevaid ülesandeid lahendada, joonistada ja värvida, erinevate tegelaste ja nende sõprade seiklustele kaasa elada ning kleepse kleepida või mõne kingiks saadud mänguasjaga mängida.

Siin lehel näed kõige uuemaid ajakirju ja värskemaid numbreid. VAATA KOGU VALIKUT

Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Väike Jänku Mega komplekt

Kõigile Väikese Jänku sõpradele on ilmunud “Mega komplekt”, mis sisaldab eriväljaannet koos kleepsude ja kingitusega.

TELLI

Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine
Väike Jänku 100 tegevust. Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Väike Jänku 100 tegevust

Ajakirja Väike Jänku uus tegelusraamat sisaldab 100 arendavat harjutust, mis õpetavad joonte piirides värvima ja punktiiri järgi jooni tõmbama, värve ja kujundeid tundma, numbreid kirjutama ja loendama, loomi, puuvilju ja taimi ja ameteid tundma.

TELLI

Nunnu Kleebi & Nunnu Värvimine

Nunnu Kleebi

Nunnu Kleebi hariv tegelusvihikute sari on mõeldud pere kõige väiksematele õpioskuste arendamiseks. Väljaande fookuses on laste lemmikud kleepsud.

TELLI

Nunnu Värvimine

Nunnu Värvimine hariv tegelusvihikute sari on mõeldud pere kõige väiksematele õpioskuste arendamiseks. Lisaks rohketele värvimispiltidele on kaasas ka kleepsud.

TELLI

Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine
Minu esimesed oskused. Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine

Minu esimesed oskused

“Minu esimesed oskused” on tegelusvihikute sari, kus sõbralik teejuht Kiisu aitab lastel omandada esimesi oskusi. Iga number võtab fookusesse uue teema nagu emotsioonid, kujundid, vastandid, numbrid, loomad, värvid ning läbi kleepsude ja värvimise aitab lapsel uusi oskusi ja teadmisi omandada.

TELLI

Hobused värvimisvihik

Hobuste värvimisraamat on mõeldud kõigile poistele ja tüdrukutele, kes armastavad hobuseid ja nende graatsilisust, kiirust ja jõudu.

TELLI

Hobused värvimisvihik. Lasteajakirjad. Värviraamatud. Sirvi - ajakirjade tellimine
Täpsikud seiklevad numbrimaal. Lasteajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Täpsikud seiklevad numbrimaal

Tegelusvihik “Täpsikud seiklevad numbrimaal” on välja töötatud koos lasteaia õpetajaga ning sellest leiab 100 ülesannet, et arendada tähelepanu, arvutamisoskust, osavust, täpsust, tänulikkust, loogilist mõtlemist ja lugemisoskust.

TELLI

Sädelev võlumaailm

Sädelev Võlumaailm on tegelusvihik, mis avab väikesele unistajale ukse võlumaailma, kus saab kohtuda haldjate ja nende maagiliste sõpradega. Selles numbris saab seigelda koos araabia printsesside ja maagiliste loomadega.

TELLI

Sädelev võlumaailm. Araabia printsessid ja maagilised loomad. Lasteajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Transfoormerloomad. Lasteajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Transformerloomad

Transformerloomad – neil on võimas turbomootor, uskumatu kiirus ja lahe supervõime. Hakka transformerloomade mehaanikuks – värvi, kleebi kleepse ja joonista!

TELLI

 

Lego City

Seekordses Lego City väljaandes saab seigelda koos vapra ja alati tegutsemisvalmis tuletõrjuja Eldi Hallssoniga. Ajakirjaga on kaasas Eldi Hallssoni legomehike.

TELLI

Lego City. Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine
Iloinen askartelulehti. Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine

Iloinen askartelulehti

Iloinen askartelulehti on vahva Soome lasteajakiri käelise tegevuse ja kujutlusvõime arendamiseks. Iga number sisaldab vastavalt hooajale erinevaid paberkujundeid, mida laps saab välja lõigata ja voltida. 

TELLI

Punktist punktini

Punktist punktini 1-10

Tegelusvihik “Punktist punktini. 1 kuni 10” loob palju põnevust, sest kõige pealt tuleb punkte kokku ühendades ise joonistada pilt. Peale joonte tõmbamist saab laps tekkinud pildi ära värvida. Tegelusvihik on mõeldud lastele, kes tunnevad numbreid 1 kuni 10ni.

TELLI

Punktist punktini 1-15

Tegelusvihik “Punktist punktini. 1 kuni 10” loob palju põnevust, sest kõige pealt tuleb punkte kokku ühendades ise joonistada pilt. Peale joonte tõmbamist saab laps tekkinud pildi ära värvida. Tegelusvihik on mõeldud lastele, kes tunnevad numbreid 1 kuni 15ni.

TELLI

Punktist punktini. Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine
Kuuprintsess Luna. Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine

Kuuprintsess Luna

Laste tegelusvihik viib kaugele Kristallplaneedile, kus elab Kristallike, kes ootab kuuprintsess Lunat endale appi. Luna kutsub kõiki endaga kaasa, et koos värvida, joonistada ja kleepse kleepida.

TELLI

Pere ja Kodu Nupuvihik

Ajakirja Pere ja Kodu populaarsed ristsõnad ja nuputamisülesanded on nüüd kõik koos lasteajakirjas Nupuvihik. Nupuvihik pakub 52 ülesannet, mis arendavad lapse tähelepanu, lugemist, teksti mõistmist, kirjutamist ja arvutamist

TELLI

Pere ja Kodu Nupuvihik. Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine
Miisu moemaja. Uued lasteajakirjad ja värsked numbrid. Sirvi - ajakirjade tellimine

Miisu Moemaja Ilustuudio

Miisu Moemaja ilustuudios saab miisudele teha värvilisi soenguid ja särava meigi. Kaasas on ägedad šabloonid ja kleepsulehetäis juukseehteid, millega miisusid meikida ja soenguid teha. Lisaks jagab ilustuudio ka meiginippe ja soenguideid.

TELLI

 

 

Uued lauamängud

 

Lauamängud sobivad hästi nii argipäeva õhtuteks, nädalavahetuse sisustamiseks kui ka koolivaheaja ja puhkuse meelelahutuseks. Lõbusad ja samal ajal arendavad igas vanuses lastele.

VAATA MÄNGE

Laste lauamängud puhkuseks. Sirvi - ajakirjade tellimine