Laste lauamängud

> Laste lauamängud

Lauamängud sobivad hästi nii argipäeva õhtuteks, nädalavahetuse sisustamiseks kui ka koolivaheaja ja puhkuse meelelahutuseks. Lõbusad ja samal ajal arendavad mängud meeldivad igas vanuses lastele.

Vigurliikur ja erinevate teemade õppekaardid on meie kõige värskemad mängud.

VAATA KOGU MÄNGUDE VALIKUT

Laste lauamängud puhkuseks. Sirvi - ajakirjade tellimine

Vigurliikur

Logopeedide Kai Mäses ja Merike Varandi loodud koguperemäng „Vigurliikur” paneb mängijad liikuma, nuputama, naerma ja mõtlema ning pakub rõõmu koos tegutsemisest. Mäng aitab algajal lugejal laiendada oma sõnavara, lugeda lihtsamat teksti ja seda mõista ning kinnistada loendamisoskust.

Mäng sobib ka eesti keele omandamisel mänguliseks vahepalaks ning koolis ja lasteaias grupitegevusteks.

TELLI

Vigurliikur. Laste lauamängud puhkuseks. Sirvi - ajakirjade tellimine
Õppekaardid. Laste lauamängud puhkuseks. Sirvi - ajakirjade tellimine

Õppekaardid

Arendavad laste õppekaardid aitavad pere pisematel tundma õppida putukaid, linde, loomi, puid, seeni, marju ja köögivilju.

Veekindlate kaartide esiküljel on pilt ja nimetus, tagaküljel informatsioon.

TELLI

Kogumiskaardid ja -kleepsud

Nüüd on Sirvis müügil ka erinevad kogumistooted nii suurematele kui väiksematele fännidele. Telli kogumiskaardid ja kogumiskleepsud eraldi või koos albumiga starter pack’is mugavalt meie e-poest. 

Hetkel on kogumistooteid FIFA, Super Mario ja Paw Patrol’i fännidele.

TELLI

Kogumiskaardid, kogumistooted FIFA. Laste lauamängud puhkuseks. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

 

Uued lasteajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Uued lasteajakirjad

Laste rõõmuks ilmub pidevalt uusi lasteajakirju, kus saab põnevaid ülesandeid lahendada, joonistada ja värvida, erinevate tegelaste ja nende sõprade seiklustele kaasa elada ning kleepse kleepida või mõne kingiks saadud mänguasjaga mängida.


Väike Jänku erinumbrid
Kõigile Väikese Jänku sõpradele on ilmunud kaks eriväljaannet “100 tegevust” ja “Mega komplekt”, kus eriväljaandega on kaasas kingitus ja kleepsud.

Lego City
Seekordses Lego City väljaandes saab seigelda koos vapra ja alati tegutsemisvalmis tuletõrjuja Eldi Hallssoniga. Ajakirjaga on kaasas Eldi Hallssoni legomehike.