Rohkelt avastamist ajakirjas Minu Maailm ja AHHAA teaduskeskuses

> Rohkelt avastamist ajakirjas Minu Maailm ja AHHAA teaduskeskuses

Populaarteaduslik lasteajakiri Minu Maailm pakub 7-12 aastastele lastele põnevaid lugusid ja uusi teadmisi loodusest, legendidest, ajaloost, teadusest, kosmosest ning mõistatusi, nuputamist ja mänge.

TELLI

Minu Maailm

AHHAA teaduskeskusesse

Sirvi ja Minu Maailm viivad 2 loodus- ja teadusehuvilist last oma peredega Baltikumi lõbusaimasse teaduskeskusesse AHHAA-sse.

Loosi läheb 2 x AHHAA keskuse perepiletit kõigi Minu Maailma aastatellimuse vormistajate vahel. Loosis osalemiseks vormista 12-kuu tellimus perioodil 18-30. september 2023.

TELLI

Sirvi - ajakirjade tellimine
Rohkelt avastamist ajakirjas Minu Maailm ja AHHAA teaduskeskuses. Sirvi - ajakirjade tellimine

Septembri number

Minu Maailma septembri number viib meid veealusesse maailma. Räägitakse ookeanide saladustest ning uuritakse, millised vaalad meie ookeanides end peidavad. Vaalad on suured veeloomad, kes pole ei delfiinid ega pringlid. Nii näiteks kannab mõõkvaal küll vaala nime, kuid kuulub hoopis delfiinlaste sekka.

Kuid mitte ainult. Uuritakse milliseid karusid maailmast leidub. Juttu tuleb ka jogurtimaagiast ja tutvustatakse looma, keda kardavad kõik Madagaskari leemurid. Ette võetakse reis kosmosesse, et leida vastus kaaluta oleku küsimusele ja uuritakse, et miks ikkagi need linnud rändavad. Ning kõige tähtsam: kui palju aega keskmine inimene oma elus riidessepanekule kulutab?

Ajakirjas on ka mõistatusi, mille lahendajatel on võimalus võita  toredaid auhindu ja meisterdada saab päris oma Jaapani kokeshi nuku.

Sirvi - ajakirjade tellimine