Et näeksid tervikpilti

> Et näeksid tervikpilti

3. mai 2022 | Uudised

Tänasel ülemaailmsel pressivabaduse päeval juhivad R-Kiosk, Eesti Päevaleht ja Postimees tähelepanu vaba meedia olulisusele.

Üheskoos rõhutatame ajakirjanike ja fotograafide töö olulisust, et asja- ja ajakohane info inimesteni jõuaks. Just seetõttu leiab pressivabaduse päeval Postimehest ning Eesti Päevalehe kaanelt austusavalduse ajakirjanikele, kes oma erapooletu ja tihti ohtliku panusega aitavad näha maailmas toimuvast tervikpilti. Ukrainas toimuv sõda on oma õuduses andnud ajakirjanike töö tähtsusele veelgi vahetuma ning sügavama sisu. Foto loob seejuures infole näo ning kinnitab sisu külluses uudiste tõesuse.

Trükimeedia tähtsusele ja mõjule inimeste elus juhime tähelepanu terve maikuu vältel – erinevad väljaanded kujundavad meie mõtteviisi, on hariduslikud ning meelelahutuslikud.

Pressivabaduse päeva tähendusest, miks ÜRO Peaassamblee selle 1993. aastal välja kuulutas ning mida tänavu sel puhul maailmas tehakse, saad lugeda rkiosk.ee/pressivabaduse-paev.

Pressivabadus. Eesti Päevaleht. R-Kiosk. Sirvi - ajakirjade tellimine Pressivabadus. Postimees. R-Kiosk. Sirvi - ajakirjade tellimine