Kevad aias, rõdul ja terrassil

> Kevad aias, rõdul ja terrassil

🌱🌷🪴 Rohenäppude lemmik hooaeg on lõpuks käes.

Rohkelt nõuandeid nii algajatele kui proffidele aednikele nii ürdipottide, toalillede kui lille- ja viljapuuaedade eest hoolitsemiseks leiad nii kodu- kui välismaistest aia-ajakirjadest.

Kevad aias, rõdul ja terrassil

Ajakirjad -20% ja 3×100 € kinkekaart Horteselt

Nüüd on suur valik aiandus- ja sisustusajakirju 20% soodsamad. Lisaks loosime kolmele tellijale Hortese 100 € kinkekaardi. Kinkekaart kehtib kogu kaupluse ja veebipoe tootevalikule.

Kampaania kehtib 3-, 6- ja 12-kuu tellimustele perioodil 10. aprill – 21. mai 2023.

Gardens Illustrated. Kodude uuendamise hooaeg. Sirvi - ajakirjade tellimine

Gardens Illustrated

Gardens Illustrated on aiaajakiri, mis toob lugejani maailma kõige inspireerivamad aiad ning taimed disainerite ja aiakujundajate silmade läbi. Kauni kujundusega väljaanne pakub lisaks silmailule ka kasulikke nõuandeid ja stiilinäiteid, mida silmas pidada oma aia kujundamisel ja uute istikute planeerimisel. See on tõeliselt inspireeriv lugemine nii majaomanikule kui ka kodusele taimekasvatajale.

Nüüd 3-, 6- ja 12-kuu tellimused -20%

TELLI

 

The English Garden

The English Garden on koduajakiri, mis sisaldab praktilisi nõuandeid ja juhiseid oma aia kujundamiseks ja selle eest hoolitsemiseks. See on inspireeriv väljaanne kõigile, kes armastavad kauneid aedu, tuues lugejani Inglise aedade ilu eksklusiivsete fotode ja köitvate lugudega.

Nüüd 3-, 6- ja 12-kuu tellimused -20%

TELLI

The English Garden. Kevad aias, rõdul, terrassil. Kodude uuendamise hooaeg. Sirvi - ajakirjade tellimine
BBC Gardener's World. Kevad aias, rõdul, terrassil. Kodude uuendamise hooaeg. Sirvi - ajakirjade tellimine

BBC Gardener’s World

BBC Gardener’s World on Briti suurim aiandusajakiri, mis pakub iga kuu värskeid ideid ja usaldusväärseid praktilisi nõuandeid tuhandetele aiapidajatele. Ajakiri sisaldab häid nõuandeid taimekasvatusest aiakujunduseni, aidates nii iluaianduses kui ka köögiviljade kasvatamisel.

Nüüd 3-, 6- ja 12-kuu tellimused -20%

TELLI

 

Garten Flora

Garten Flora on saksakeelne aiaajakiri igaühele, kes soovib oma aeda hästi kujundada ja hooldada. Vastavalt aastaajale võetakse vaatluse alla kõik teemad, mis võivad oma maja ümbruse eest hoolitsemisel ette tulla. Infot ja nõuandeid jagatakse ka rõdude, terrasside ja kodu enda kohta. Ajakiri suunab trende läbi suurepärase fotograafia ning läbimõeldud lahenduste ning aitab aiapidajal aega säästa – selleks on olemas oma rubriik, mis pakub kiiresti läbiviidavaid ideid.

Nüüd 3-, 6- ja 12-kuu tellimused -20%

TELLI

Garten Flora. Kodude uuendamise hooaeg. Sirvi - ajakirjade tellimine
Garten Idee. Kevad aias, rõdul, terrassil. Kodude uuendamise hooaeg. Sirvi - ajakirjade tellimine

Garten Idee

Gartenidee on saksakeelne ajakiri aiapidajaile, mille teemadevalik haarab kõike, millega tuleb ettevõtlikul aednikul kokku puutuda: taimed, puud, põõsad, aia kaunistamise ja kujundamise elemendid ja vahendid, aiatöömasinad ja -riistad jne. Artiklites on palju kasulikke nõuandeid oma ala spetsialistidelt, mida illustreerib rohke pildimaterjal.

Nüüd 3-, 6- ja 12-kuu tellimused -20%

TELLI

 

 
 
 
 
 

Kodude uuendamise hooaeg on alanud

Taas on käes kevadkoristuste aeg, et teha ruumi uuele ja värskele nii toas kui õues.

Olgu selleks suurem ümberehitus või lihtsalt värskenduskuur, meie suur valik sisustusajakirju annavad selleks rohkelt inspiratsiooni ja kasulikke nõuandeid.

VAATA AJAKIRJU

Kodude uuendamise hooaeg on alanud. Sisustus- ja aiandusajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine