Vaimse tervise kuu 🌬 Hinga ja võta aega iseendale

> Kampaaniad > Vaimse tervise kuu

Iga kuu peaks olema vaimse tervise kuu, et saaksime rohkem pöörata tähelepanu, mis toimub meie sees ja suhetes meie lähedastega.

Meie mindfulness ajakirjad aitavad Sul regulaarselt võtta aega iseendale ja märgata, aitavad ja juhendavad Sind.

Vaimse tervise kuu. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Breathe

Breathe on armastatud mindfulness ajakiri rahulikumaks ja õnnelikuma elu loomiseks. See keha-hinge juhend sisaldab viit osa – heaolu, elamine, tähelepanelikkus, loovus ja avastamine – mis aitavad Sul võtta aega rohkem iseendale. Igas numbris on kaunid illustratsioone, praktilisi harjutusi ja loomingulisi projekte.

TELLI

Breathe. Vaimse tervise kuu. Sirvi - ajakirjade tellimine
Teen Breathe. Vaimse tervise kuu. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Teen Breathe

Esimene mindfulness ajakiri noortele Eestis. Teen Breathe räägib noortega nii sotsiaalmeediast, sõpradest, spordist kui hobidest uues võtmes. Ajakirja artiklid, harjutused ja näpunäited õpetavad noori, kuidas oma igapäevastele tegevustele tähelepanu pöörata ja neid teise nurga alt vaadata. Ning kuidas seeläbi paremini teistega suhelda, olla ise õnnelikum ja positiivsem ning olla julgem iseendaks jäämises ja oma unistuste poole püüelda.

TELLI

 

The Simple Things

The Simple Things on ilus, kasulik, omapärane ja lõbus ajakiri, mis räägib elamise jaoks aja leidmisest. Ajakiri käsitleb söömist ja kasvamist, teadvelolekut ja mikroseiklusi, unustatud tarkust, koduelu ja aeglaseid hetki. See on mõeldud inimestele, kes armastavad oma elu, kuid soovivad pinget maha võtta ja meeles pidada, mis on tõeliselt oluline.

TELLI

The Simple Things. Vaimse tervise kuu. Sirvi - ajakirjade tellimine
Hea enesetunde päevaraamat. Vaimse tervise kuu. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Hea enesetunde päevaraamat

See eestikeelne käsitsi joonistatud piltidega päevaraamat on loodud vaimse tervise heaolu märkamisele ja parandamisele. Väljaanne sisaldab lihtsaid harjutusi, värvimisest ja joonistamist ja tsitaate, mis kõik aitavad luua ja toetada head enesetunnet ning palju ruumi, kuhu panna kirja oma mõtted, tunded ja kogemused.

TELLI