Vaimse tervise kuu

> Kampaaniad > Vaimse tervise kuu

Oktoober on vaimse tervise kuu. Ole ka Sina enda vastu hea ja tee üks samm enda heaolu parandamiseks. Mindfulness ajakirjad sobivad nii esimeste sammude astumiseks selles maailmas kui ka teadlikult enda vaimse tervisega tegelejatele.

Kõik mindfulness ajakirjad on Sulle 20% soodsamad. Pakkumine kehtib kuni 22. oktoobrini.

Oktoober on vaimse tervise kuu. Mindfulness ajakirjad -20%. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Breathe

Meie lugejate lemmik mindfulness ajakiri Breathe on elustiiliajakiri, mis keskendub mindfullness‘ile ehk teadvelolekule, aidates elada täisväärtuslikku elu. Ajakirja sisu jaguneb 5 teemasse: heaolu, elamine, ärksameelsus, loovus ja meelerahu.

TELLI

 

Breathe. Oktoober on vaimse tervise kuu. Mindfulness ajakirjad -20%. Sirvi - ajakirjade tellimine
Teen Breathe. Oktoober on vaimse tervise kuu. Mindfulness ajakirjad -20%. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Teen Breathe

Teen Breathe räägib noortega nii sotsiaalmeediast, sõpradest, spordist kui hobidest uues võtmes. Ajakirja artiklid, harjutused ja näpunäited õpetavad noori, kuidas oma igapäevastele tegevustele tähelepanu pöörata ja neid teise nurga alt vaadata. 

TELLI

 

Psychologies

Psychologies on esimene peavoolu ajakiri, mis keskendub sellele, millised naised on, mitte sellele, millised nad välja näevad. Psychologies keskendub isiksusele, käitumisele, emotsioonidele ja suhetele, säilitades samas põneva klantsajakirja formaadi.

TELLI

Psychologies. Oktoober on vaimse tervise kuu. Mindfulness ajakirjad -20%. Sirvi - ajakirjade tellimine
Psychology Today. Oktoober on vaimse tervise kuu. Mindfulness ajakirjad -20%. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Psychology Today

Ajakirja fookuses on erinevad suhteteemad alates perekonnaprobleemidest tõsisemate psühholoogiliste muredeni, mis puudutavad emotsionaalset heaolu ning tekitavad inimestes segadust, häbi- ja vihatunnet.

TELLI

 

 

The Simple Things

Ajakirja The Simple Things eesmärk on võtta aega, et elada hästi. Ajakirjas tähistatakse tempo maha võtmist, selle nautimist, mis sul täna juba on, oma elukohast maksimumi võtmist, sõprade ja pere seltskonna nautimist ning tervislikku toitu.

See ajakiri on kõigile, kellele meeldib ise kasvatada köögivilju, külastada kohalikke turge, viibida õues, mikroseiklused ja hästi tehtud tööga kaasnev rahulolu.

TELLI

The Simple Things. Oktoober on vaimse tervise kuu. Mindfulness ajakirjad -20%. Sirvi - ajakirjade tellimine
 

 

Sirvi 5. sünnipäev 🎈

🥳 Oktoobris tähistame meie 5. sünnipäeva!

📖☕️ Sünnipäeva puhul teeme kingitusi meie. Absoluutselt kõik ajakirjad ehk ligi 1000 kodu- ja välismaist ajakirja on Sulle 20% soodsamad.

VAATA LÄHEMALT

 

Sirvi - ajakirjade tellimine