📖 Värske ajakiri = tausta kohv ☕️

> 📖 Värske ajakiri = tausta kohv ☕️

Toome novembrisse natuke soojust ja hubasust. ☕️ Iga Sirvi tellimusega kingime meie lugejatele maitsva kohvi Caffeine kohvikus.

Iga tellimusega kingiks kohv Caffeine kohvikus. Sirvi - ajakirjade tellimine

Iga ostuga kaasa tasuta kohv ☕️

Pumpkin spice latte, mocha, cappuccino, must kohv või muu vabalt valitud lemmikkohv on Caffeine’i kohvikutes Tallinnas ja Tartus kingiks kõigile, kes ostavad Sirvi lehel mõne ajakirja, ajalehe, mängu või kalendri. Arvesse lähevad nii üksiknumbrid kui ka püsitellimused.

Lisaks saad kohvi kõrvale sirvida Caffeine’i ajakirjade nurgas Sirvi uusi ajakirju ja värskeid numbreid.

Kohvi saab igast Caffeine’i kohvikust kupongi alusel, mille paneme tellitud ajakirjadega kaasa.

Pakkumine kehtib sirvi.eu lehel kõikide tellimustega 7-19. novembrini 2023. Iga tellimus (sõltumata ajakirjade ja toodete arvust) sisaldab ühte kupongi.

Caffeine ajakirjade raamatukogu. Tasuta kohv. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Valmistu jõuludeks

Kui Sa ei jõua ära oodata, millal saab hakata jõulukaunistusi ja kingitusi meisterdama, kaunistused välja panna ja jõuluroogasid valmistada, on meil hea uudis. Erinevad jõulunumbrid juba ilmuvad ja Sa saad nüüd ideid koguma hakata ja esimeste DIY projektidega alustada. 🎁 Samuti saad varakult hakata kingikotti täitma ja sussi sisse kingitusi varuma.

VAATA LÄHEMALT

Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Kalendrid 2024. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

Kalendrid 2024

2024. aasta seinakalendrid on jõudnud müügile.

Meie kalendrite valikust leiab paljude lemmikud kaunite looduspiltide ja armsate loomapiltidega kalendreid, populaarse Edda Pauksoni horoskoobi kalendri, retseptide-, inspiratsiooni- ja mitmete teiste teemade kalendreid.

VAATA LÄHEMALT