E-smaspäev: valik tooteid -20%​

> E-smaspäev: valik tooteid -20%

Ainult täna, 8.mail, e-smaspäeval on valikul laste-, naiste-, meeste-, noorte-, elustiili- ja käsitööajakirjadel 6-kuu ja 12-kuu tellimused 20% soodsamad.

👇🏻 Vaata soodushinnaga tooteid

E-smaspäev. Valik ajakirju -20% Sirvi - ajakirjade tellimine

Lastele

Arendavad ja toredad tegelusvihikud erinevas vanuses lastele.

National Geographic Kids

Rõõmsad mullid

Nunnu

Pöialpoiss

Väike Jänku

Väike Jänku. Mega komplekt

Lasteajakirjad. E-smaspäev. Valik ajakirju -20% Sirvi - ajakirjade tellimine
Naisteajakirjad. E-smaspäev. Valik ajakirju -20% Sirvi - ajakirjade tellimine

Naistele

Ilu ja mood, suhteteemad, tervis ja sport, ühiskonnas toimuv, reisimine ja kultuur, toit ja elu nautimine – iga naise olulised teemad saavad kajastust.

Elle UK

Red

Women’s Health UK

Vaimne tervis

Breathe
Täiskavanutele loodud vaimse tervise ajakiri, mis aitab aega maha võtta ning vaadata enda sisse sügevamalt aidates igapäevaste väljakutsetega toime tulla.

TELLI

 

Teen Breathe
Noortele loodud ja nende keeles rääkiv vaimse tervise ajakiri. Väljaandest leiab artikleid erinevatel teemadel nagu sotsiaalmeedia, sport ja hobid, õpingud, jagades ideid, näpunäiteid ja juhiseid positiivse eluhoiaku loomiseks ning hoidmiseks.

TELLI

Vaimse tervise ajakirjad. E-smaspäev. Valik ajakirju -20% Sirvi - ajakirjade tellimine
Elustiilisajakirjad. E-smaspäev. Valik ajakirju -20% Sirvi - ajakirjade tellimine

Elustiil

Otsid uusi seiklusi või Sind huvitab maailmas toimuv? Sa ei jõua ära oodata suviseid meresõite või hoopis ratsaretki? Või otsid järgmist kella oma kogusse? Just teile pakuvad meie sisukaid elustiiliajakirjad põnevat lugemist.

Wanderlust

Wired

Yachting World

Your Horse

Watchtime

Meestele

Men’s Health (UK)
Men’s Health on tuntud Brit meesteajakiri, mis keskendub meeste füüsilisele, psüühilisele ja vaimsele tervisele. Ajakiri otsib ja tutvustab praktilisi viise, kuidas mehed oma elu parandada võiksid.

TELLI 

 

BBC Top Gear
Planeedi parimaks autoajakirjaks tituleeritud väljaanne on nii informatiivne kui ka meelelahutuslik, pakkudes suurepäraste fotode näol ka rohkelt silmailu. Ajakiri sisaldab põhjalikku teavet automarkide kohta, parimate autoekspertide kirjutisi, arvustusi ja edetabeleid.

TELLI

Meesteajakirjad. E-smaspäev. Valik ajakirju -20% Sirvi - ajakirjade tellimine
Burda Styles. E-smaspäev. Valik ajakirju -20% Sirvi - ajakirjade tellimine

Käsitöö

Burda Style
Õmblusajakiri oma tunnustatud kvaliteedis, millest leiab erineva suurusega lõiked kõigile ajakirjas näidatud riietele. Ajakiri annab samm-sammult juhised nii algajale kui ka juba kogenud õmblejale. Iga ajakiri sisaldab eraldi osa pluss-suuruses naistele ja laste erinumbrit.

TELLI

 

 

Ligi 50 koduajakirja -20%

Kodude uuendamise hooaeg on alanud. Olgu selleks suurem ümberehitus või lihtsalt värskenduskuur, meie suur valik sisustus- ja aiandusajakirju annavad selleks rohkelt inspiratsiooni ja kasulikke nõuandeid. Praegu on kõik tellimused 20% soodsamad.

VAATA AJAKIRJU

Kodude uuendamise hooaeg on alanud. Sisustus- ja aiandusajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine