E-smaspäev: TOP10 ajakirjad -25%​ & tasuta kohv ☕️

> E-smaspäev: TOP10 ajakirjad -25%

E-smaspäev 💜
Ainult täna
, 6. novembril on meie lugejate TOP10 ajakirjad erinevatest valdkondadest 25% soodsamad. Soodustus kehtib 3-kuu tellimustele, mis sobib ideaalselt tutvumisperioodiks.

👇🏻 Vaata soodushinnaga tooteid

E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
E-smaspäev. Tasuta kohv Caffeine. Sirvi - ajakirjade tellimine

Tasuta kohv Caffeine’is ☕️

Pumpkin spice latte, mocha, cappuccino, must kohv või muu vabalt valitud lemmikkohv on Caffeine’i kohvikutes Tallinnas ja Tartus kingiks kõigile, kes ostavad täna Sirvi lehel mõne ajakirja üksiknumbri või vormistavad püsitellimuse. Lisaks saad kohvi kõrvale sirvida Caffeine’i ajakirjade nurgas Sirvi uusi ajakirju ja värskeid numbreid.

Kohvi saab igast Caffeine’i kohvikust kupongi alusel, mille paneme tellitud ajakirjadega kaasa.

Pakkumine kehtib 6. novembril vormistatud tellimustega sirvi.eu lehel. Iga tellimus (sõltumata ajakirjade arvust) sisaldab ühte kupongi.

Breathe

Meie lugejate lemmik elustiiliajakiri Breathe keskendub mindfullness’ile ehk teadvelolekule, aidates võtta aega iseendale, vaadata enda sisse, et igapäeva rõõmude ja raskustega paremini toime tulla. Ajakirja sisu jaguneb 5 teemasse: heaolu, elamine, ärksameelsus, loovus ja meelerahu.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 40,5 €

Tavahind: 51,30 €

TELLI

Breathe. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Country Living. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Country Living

Maaelu kajastav ajakiri, mis inspireerib kõiki sisustuse ja looduslähedase elustiili austajaid. Lisaks leiab lugeja traditsioonilise käsitöö, vastupandamatud hooajalised road ning hulgaliselt ideid nii kehale kui ka vaimule.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 37,35
Tavahind: 47,31 €

TELLI

5 sõpra

Koer, papagoi, hiir, jänes ja kass võtavad lapsed kaasa, et koos lahendada mõistatusi, joonistada ja lugeda nende seiklustest. Iga numbriga on kaasas ka laste lemmikud kleepsud. Nii ühendab väljaanne õppimise meelelahutusega.

Suvel Eestis ilmuma hakanud “5 sõpra” on kiirelt saanud meie lugejate lemmikuks. Ajakiri on lastele vanuses 3-7 eluaastat ning on teistes keeltes olnud müügil juba üle kahekümne aasta.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 5,99
Tavahind: 7,58 €

TELLI

5 sõpra. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Pöialpoiss. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Pöialpoiss

Pöialpoiss on hea sõber 4-7 aastastele lastele pakkudes iga numbriga põnevaid seiklusi ning ülesandeid. Kõik need õpetavad last kirjutama, arvutama ja lahendama mõistatusi.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 5,85
Tavahind: 7,41 €

TELLI

Vogue UK

British Vogue tutvustab rahvusvahelist kõrgmoodi ja ilutrende. Ajakirja meelelahutusrubriik annab ülevaate muusika- ja filmimaailmas toimuvast ning sisaldab artikleid kuulsustest. Vogue on moe- ja ilumaailma piibel, milles ilmuvad professionaalsed fotod moetrendidest igaks hooajaks.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 38,03
Tavahind: 48,17 €

TELLI

Bristih Vogue UK. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Bristih Vogue UK. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Olive

Olive on toidumoe ajakiri, mille eesmärk on iga kuu inspireerida toidusõpru uusi roogasid valmistama, kuid see ei tähenda ainult kodus valmistamist. Lisaks retseptidele pakub Olive restoranide soovitusi ning reisiideid toidusõpradele.

Nüüd tellides saad jõulunumbri ideedega jõululaua katmiseks ning uue aasta numbrid alustamaks aastat tervislikult peale suurt pidude hooaega.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 33,53
Tavahind: 42,47 €

TELLI

BBC Good Food

BBC Good Food on tulvil hõrgutavaid ideid igapäevaseks söögitegemiseks ja inspireerivaid retsepte, mis aitavad katta unistuste laua, säästes perenaise aega ja lihtsustades jõupingutusi.

Nüüd tellides saad jõulunumbri ideedega jõululaua katmiseks ning uue aasta numbrid alustamaks aastat tervislikult peale suurt pidude hooaega.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 35,78
Tavahind: 45,32 €

TELLI

BBC Good Food. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Kauneimat Käsityot. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Kauneimmat Käsityöt

Põhjanaabrite heegeldamis- ja kudumisajakirjast leiad üle 50 eseme juhised nii traditsiooniliste kui ka moodsate kudumite valmistamiseks, nii argipäevaks kui pidulikuks puhuks. Ajakiri pakub inspireerivaid ideid nii algajatele kui ka asjatundjatele. Iga juhendi juurde on lisatud selged tööjuhised, tarvikud ja keermevalikud.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 18,75
Tavahind: 23,75 €

TELLI

Burda Style

Õmblusajakiri oma tunnustatud kvaliteedis, millest leiab erineva suurusega lõiked kõigile ajakirjas näidatud riietele. Ajakiri annab samm-sammult juhised nii algajale kui ka juba kogenud õmblejale. Iga ajakiri sisaldab eraldi osa pluss-suuruses naistele ja laste erinumbrit.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 17,89
Tavahind: 22,66 €

TELLI

Burda Style. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
BBC Top Gear. E-smaspäev. Top10 ajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

BBC Top Gear

Planeedi parimaks autoajakirjaks tituleeritud väljaanne on nii informatiivne kui ka meelelahutuslik, pakkudes suurepäraste fotode näol ka rohkelt silmailu. Ajakiri sisaldab põhjalikku teavet automarkide kohta, parimate autoekspertide kirjutisi, arvustusi ja edetabeleid.

3-kuu tellimus:
E-smaspäeval: 27,68
Tavahind: 35,06 €

TELLI

Valmistu jõuludeks 🎄

Jõuludeni on jäänud vaid 48 päeva 🎅🏻 Kui Sa ei jõua ära oodata, millal saab hakata jõulukaunistusi ja kingitusi meisterdama, kaunistused välja panna ja jõuluroogasid valmistada, on meil hea uudis. Erinevad jõulunumbrid juba ilmuvad ja Sa saad nüüd ideid koguma hakata ja esimeste DIY projektidega alustada. 🎁 Samuti saad varakult hakata kingikotti täitma ja sussi sisse kingitusi varuma.

Sirvi - ajakirjade tellimine

Sirvi - ajakirjade tellimine