E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt

> E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt

Ainult täna, 6. märtsil, e-smaspäeval on kõikide välismaiste ajakirjade 6-kuu tellimused 20% soodamad. See tähendab üle 500 erinevas keeles ja teemadega väljaande. Vormista tellimused enne täna südaööd.

MINE AJAKIRJU VALIMA

E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt. Sirvi - ajakirjade tellimine

Simply Scandi

Kodu ja elustiili väljaanne, mis pakub huvitavat skandinaaviapärast lähenemist kodu, stiili, disaini, toidu ja elustiili erinevatele võimalustele. Ajakiri tutvustab kauneimaid kodusid ja parimaid brände, jagab stiilinõuandeid ning uudseid retsepte ning hoiab lugeja kursis hooaja uudistoodete ja trendidega.

TELLI

Simply Scandi. E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt. Sirvi - ajakirjade tellimine
Breathe. E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt. Sirvi - ajakirjade tellimine

Breathe

Meie loetavam mindfullness elustiiliajakiri Breathe ärgitab tegema kiires elurütmis peatuse, et võtta aega iseendale ning juhendab tasakaalukama ja õnnelikuma Sinu ja elu loomist.

TELLI

Rõõmsad mullid

Uus lasteajakiri “Rõõmsad mullid” õpetab alates 3. aastastele lastele ümbritsevat maailma tundma läbi värvimise ja kleepsude kleepimise.

TELLI

Rõõmsad mullid. E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt. Sirvi - ajakirjade tellimine
Gardens Illustrated. E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt. Sirvi - ajakirjade tellimine

Gardens Illustrated

Maailma kõige inspireerivamad aiad ning taimed disainerite ja aiakujundajate silmade läbi. Ajakiri pakub kasulikke nõuandeid ja stiilinäiteid, mida silmas pidada oma aia kujundamisel ja uute istikute planeerimisel. See on tõeliselt inspireeriv lugemine nii majaomanikule kui ka kodusele taimekasvatajale.

TELLI

Total Film

Maailma üks parimaid filmiajakirju teeb iga kuu kokkuvõte filmimaailma kuumadest sündmustest. Iga number teeb põhjaliku ülevaate hetke suurimatest kassahittidest ning räägib viimastest filmiuudistest, uutest väljaannetest, võtteplatsidel toimuvast ning intervjueerib staare.

TELLI

Total Film. E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt. Sirvi - ajakirjade tellimine
Permaculture. E-smaspäev: üle 500 ajakirja 20% soodsamalt. Sirvi - ajakirjade tellimine

Permaculture

Keskkonnasõbralikku ja jätkusuutlikku elustiili tutvustav ajakiri annab lugejale vastupidavate ja tootlike kodude, aedade, majanduse, suhete ja kogukondade loomiseks olulised tööriistad.

TELLI