Valmistu jõuludeks 🎄

> Kampaaniad > Valmistu jõuludeks

Kõigile neile, kes ei jõua ära oodata, millal saab hakata jõulukaunistusi ja kingitusi meisterdama, kaunistused välja panna ja jõuluroogasid valmistada, on meil hea uudis. Erinevad jõulunumbrid juba ilmuvad ja Sa saad nüüd ideid koguma hakata ja esimeste DIY projektidega alustada enne kui suur jõulumöll peale hakkab.

Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Simply Scandi Christmas 2023. Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Simply Scandi Christmas 2023

Simply Scandi Christmas on tõeline jõulutunde looja ja ulatab abikäed pühadeks valmistumiseks. Väljaanne sisaldab Skandinaavia kodusid, stiiliideid, kaunistuselemente, kingijuhendeid, retsepte ning lemmikuid Põhjamaade inimesi ja kaubamärke. Külastatakse erinevaid pühaderüüs kodusid ja parimaid jõuluturgusid.

TELLI

Kodu & aed eriväljaanded

Jõulud
“Jõulud” erinumbrist leiab arvukalt inspireerivaid nõuandeid pühade ootuseks ja tähistamiseks. Ajakiri pakub suurepäraseid retsepte ja meeleolukaid lugusid praksuva tulekolde ette ning toob lugejani hingesoojust sõnas ja pildis, aidates luua õdusat jõulutunnet.

TELLI

Pidulaud
Erinumber ”Pidulaud” sisaldab retsepte jõulust vastlateni, et tähistada külma aja pühi maitsvate roogadega. Retseptide valik on traditsioonilistest kuni hõrgumate roogadeni: suupisteid, põhiroogasid, magustoite, rohkelt küpsetisi ning sobilikke jooke. Mitmed ideed on näpatud ka laiast maailmast.

TELLI

Kodu & aed. Jõulud. Pidulaud. Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Kauneimmat Joulun Käsityöt. Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Kauneimmat Joulun Käsityöt

Kauneimmat Käsityöt jõulunumber pakub mitmeid ideaid ja mustreid isekootud, -heegeldatud või -tikitud kingituste ja kaunistuste valmistamiseks. Ajakiri ise on ka ilus kingitus igale käsitööharrastajale.

TELLI

Your Best Ever Christmas 2023

Ajakiri Your Best Ever Christmas annab kasulikke näpunäiteid, kuidas ilma stressita planeerida jõule. Siit leiab retsepte koos detailsete valmistamisõpetustega, ideid kuidas kodu kaunistada ja mida jõuludeks kinkida, kuidas säästlikumalt jõulud mööda saata ja palju muud jõululist.

TELLI

Kauneimmat Joulun Käsityöt. Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Dekoratives Häkeln. Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Dekoratives Häkeln

Aasta viimasest numbrist leiab palju ideid koos mustrite ja juhenditega heegeldatud jõulukaunistuste ja kingituste valmistamiseks.

TELLI

Anna Special. Häkeln für Weihnachten

Jõulunumber sisaldab rohkelt ideid heegeldamiseks erinevateks jõulukaunistusteks nii aknale, lauale kui kuusele. Lisaks saad heegeldada endale unikaalse advendikalendri.

TELLI

Anna Special. Häkeln. Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine
Joulun Virkkausideat. Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine

Joulun Virkkausideat

Käsitöäajakiri, mis sisaldab rohkelt ideid jõulukaunistuste heegeldamiseks koos lihtsate juhistega ka algajale heegeldajale.

TELLI

Kleepsudega jõuluteemalised värviraamatud

Vaikselt jõuvad müügile ka laste jõuluväljaanded. Need vahvad jõuluraamatud ühendavad laste kaks lemmiktegevust – värvimise ja kleepsude kleepimise.

Telli kleepsudega värviraamatud
Jõulud
Jõuluvana
Päkapikk

Kleepsudega värviraamat. Valmistu jõuludeks. Jõuluajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine