Emadepäevaks luksuslik spapakett koos lemmikajakirjaga - Sirvi -

Emadepäevaks luksuslik spapakett koos lemmikajakirjaga

Rõõmusta ema sel aastal tema lemmikajakirja tellimusega. Kingime omalt poolt ühele emale veel eriti luksusliku spapaketi Sinine Salong & Spa’s, mis sisaldab 200 minutit lõõgastumist.

 

Naistepäev. Sinine Salong & Spa. Sirvi - ajakirjade tellimine

 

 

 

The Complete Wellness Experinece pakett sisaldab (väärtus 175 €):

  • – Klassikaline massaaž
  • – Klassikaline näohooldus
  • – Klassikaline maniküür
  • – Klassikaline pediküür
  • – Kulmude korrigeerimine ja värvimine
  • – Ripsmete värvimine
  • – Hommikumantel
  • – Vahuvein Spaa lounges

 

 

Loosis osalemiseks vormista perioodil 25.04 – 5.05.2022  sirvi.eu lehel mõne ajakirja 3-, 6- või 12-kuu tellimus. Võitja loosime välja 6. mail.  

 

 

 

Lugemisoovitused emadele

 

 

Suur valik aiandusajakirju

 

Rohenäppude hooaeg on alanud. Selleks, et kõige värskemate uudiste ja trendidega end kurssi viia ning õppida ekspertide nõuannetest, on mais välismaiste aiandusajakirjade 6-kuu tellimused 15% soodsamad.

 

Lisaks on müügile jõudnud palju mitmeid kodumaiseid aiandusteemalisi eriväljaandeid. ⁠

 

Telli

 

 

 

Natural Health

 

Holistiliste ekspertide poolt loodud ajakiri aitab järk-järgult integreerida oma ellu tervislikke harjumusi nii toidu, ilu, liikumise kui mõtteviiside vallas.⁠

 

Telli

 

 

 

Breathe

 

 

Breathe aitab võtta aega iseendale. Ajakirja sisu jaguneb 5 teemasse: heaolu, elamine, ärksameelsus, loovus ja meelerahu.

 

Telli

 

 

Terassi

 

Soome ostetuim kodu- ja sisutusajakiri, mis pakub praktilisi nõuandeid, uudiseid ja näpunäiteid kõigile terassi omanikele ja aiapidajatele. 

 

Telli

 

 

Psychologies

 

 

Esimene naisteajakiri, mis ei keskendu ainult välimisele ilule, vaid naise isiksusele, käitumisele, emotsioonidele ja suhetele.

 

Telli

 

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta