Elustiiliajakiri Monocle

> Elustiiliajakiri Monocle

Elustiiliajakirja Monocle uus number innustab Sind astuma laia maailma, tutvuma uute inimestega ja kogema uus elamusi – pärast suvist jõudehetke on september selleks parim aeg.

Lugemissoovitused - Monocle. Sirvi - ajakirjade tellimine
Lugemissoovitused - Monocle. Sirvi - ajakirjade tellimine

Kuidas sulle meeldib reisida?

Monocle vaatleb, mis toimub transpordimaailmas, heites pilgu lennumugavuse tulevikku ja futuristlikesse merelennukitesse ning külastab ka Euroopa jalgrattatootmise pealinna Portugali, mille elanikud, iroonilisel kombel, eelistavad liigelda siiski autodega.

Samas ei pea autoga liiklemine olema keskkonnakahjulik ja ebamugav – seda tõestab Microlino miniauto, mis juba praegu vallutab maailma tormina, võludes kompaktsusega, kuid säilitades samal ajal siiski seksikuse ja põnevuse.

Lugemissoovitused - Monocle. Sirvi - ajakirjade tellimine

Kombates piire

Kuidas tagada head suhted nii Venemaa kui ka Hiinaga, säilitades samal ajal oma iseseisvus? Monocle külastab nende kahe majandushiiglase vahele jäävat Mongooliat, et teada saada, kuidas see demokraatlik riik selle keerulise geopoliitilise tasakaalutriki selgeks on saanud.

 
Lugemissoovitused - Monocle. Sirvi - ajakirjade tellimine

Mood kui rännak

Monocle viib sind Itaaliasse Fendi moemajja, kus kohtuvad uus ja vana. See on koht, kus mood ja kunst on sünonüümid ja looming kannab endas nii selle riigi pärimust kui ka progressiivseid ideid, tõstes järjepidevalt kõrgmoe standardeid.

Lugemissoovitused - Monocle. Sirvi - ajakirjade tellimine

Väikesed sammud, suured muutused

Selleks, et kogeda midagi uut, ei pea tingimata teise maailma otsa reisima – piisab kui sa teed oma päevarutiinis väikese muutuse – isegi kui see on lihtsalt uus soeng või sügisgarderoobi värskendus ja taas suurema tähelepanu pööramine esinduslikule välimusele.

Monocle septembrikuine number julgustab sind astuma mugavustsoonist välja ja nägema asju uue nurga alt.

Kõik ajakirjad mugavalt ühest kohast

Kõiki Sirvi ajakirju saad tellida ühe numbri kaupa nii postkasti kui pakiautomaati igas Eesimaa nurgas või vormistada sobiva pikkusega püsitellimus. Postkasti jõuab tellimus 2-3 tööpäevaga, pakiautomaatidesse kiiremini.

TELLI AJAKIRI MONOCLE

 

Kõik ajakirjad mugavalt ühest kohast. Sirvi - ajakirjade tellimine