Teaduse, looduse ja tehnika kuu - Sirvi

Teaduse, looduse ja tehnika kuu

Veebruaris on meil palju huvitavat lugemist pakkuda kõigile teaduse-, looduse- ja tehnikasõpradele. Kui Sind paelub lennundus, autod, mootorrattad või loodusteadused ja ajalugu või hoopis veebiarendus ja -disain ja fotograafia, siis tutvu meie ajakirjade valikuga. 


Veebruaris on paljudel nendel ajakirjadel 3-kuu tellimused 15% soodsamadAutod


Car – Euroopa üks parimaid autoajakirju. Uudised värsketest mudelitest, spioonifotod, testsõidud.


Evo – ajakiri näituse- ja superautode huvilistele ja fännidele.


BBC Top Gear – Inglismaa juhtiv autoajakiri.


Vaata kõiki ajakirju

Mootorrattad


Cafe Racer – tutvustab käsitööna valmivaid mootorrattaid, nende valmistajaid ja sõitjaid.


Classic Bike – inspireeriv ajakiri klassikalise mootorratta sõbrale. Ajakiri annab nõu nii mootorratta ostmiseks, parandamiseks kui ka täiustamiseks.


Easyriders –  juhtiv ajakiri mootorratastest. Igast numbrist leiab ülevaateid uuest varustusest ja motoüritustest. 


Vaata kõiki ajakirju

Lennukid


Air International – annab ülevaate tsiviil- ja sõjalennunduse uudistest ja trendisest.


Airforces Monthly – parim sõjalennunduse ajakiri maailmas. Keskendub kaasaaja sõjandusele ja selleks vajaminevale varustusele.


Airliner World – annab ülevaate tsiviil- ja sõjalennundusest. Uudised ja ülevaated lennukitest ja lennukompaniidest üle maailma.


Vaata kõiki ajakirju

IT ja tehnika


Net – maailma populaarseim ajakiri veebidisaineritele ja arendajatele.


Mac Format – suurima läbimüügiga Mac’i ajakiri, mis jagab nõuandeid Mac’i ja teiste Apple toodete tark -ja riistvara kohta.


Photoplus – fotograafia ajakiri Canon SLR kaamerate kasutajatele õpetab erinevaid fototehnikaid ja fotode töötlemist Photoshop’iga.


Vaata kõiki ajakirju

Teadus ja ajalugu


Scientific American – üks vanimaid USA ajakirju neile, kellele meeldib end teadusmaailmas toimuvaga kursis hoida. Teemad paleontoloogiast kuni neurokirurgia viimaste saavutusteni.


BBC History – Briti suurim ajalooajakiri, mis on nii meelelahutuslik kui ka informatiivne. Igas väljaandes annavad ajaloolased uue nägemuse maailma ajaloost.


Planeedi saladused – toob lugejateni müstilised ja huvitavad faktid ajaloost ühiskonnast.


Vaata kõiki ajakirju

Loodus


BBC Wildlife – toob lugejateni viimased avastused, käsitlused ja uudised maailma loodusest, loodushoiust ja keskkonnakaitsest koos maailmaklassi fotodega.


National Geographic – tunnustatud ajakiri paeluvate artiklite ja kaunite fotodega loodusest, erinevatest kultuuridest ja meid ümbritsevast keskonnast.

Lastele


National Geographic Little Kids – innovaatiline looduse ja teaduse teemaline lasteajakiri 3-6. aastastele. Igas numbris on spetsialistide poolt kokku pandud põnevad tekstid, pildid ja mängud, mis aitavad laste arengul kaasa. Iga numbriga on kaasas „Wild Animal“ kogumiskaardid.

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta