Suvised toidunaudingud - Kokandusajakirjad -15% - Sirvi

Suvised toidunaudingud

Suvi on eestlaste lemmik aastaaeg mitmel põhjusel. Üheks on kindlasti värsked maitsed toidulaual. Meil kõigil on omad lemmikud, mida igal suvel peab kokkama, kuid tihti otsime ka uusi maitseelamusi.

 

Just selleks olemegi juunis teinud paljude kokandusajakirjade 3-kuu tellimustele 15% soodustuse. Ammuta inspiratsiooni ja katseta julgelt erinevate maitsetega.

 

 

 

Meie suvised soovitused

 

Food and Travel

   

Auhinnatud reisi- ja kokandusajakiri Food and Travel ühendab kaks suurt kirge – reisimise ja toidu. Ajakiri tutvustab uusi, põnevaid ja must-see sihtkohti koos restoranide ja kohvikute soovitustega ning sisaldab palju maitsvaid retsepte.

 

3-kuu tellimus
Kampaaniahind: 21,68 €
Tavahind: 24,22 €

 

Telli ajakiri

Bon Appétit

 

Ajakiri Bon Appétit on Sinu teejuht hea toidu ja elu nautisel. Lisaks rohketele retseptidele viib ajakiri oma lugejad ka ülemaailmsetele toidureisidele.


3-kuu tellimus

Kampaaniahind: 24,23 €

Tavahind: 27,07 €

 

Telli ajakiri

Vegan Food & Living

 

Auhinnatud veganajakiri, mis on pühendatud eetilisele toitumisele ja elustiilile. Ajakiri pakub 75 taimetoidu retsepti erinevateks hetkedeks ning keskkonnateadliku elustiili nõuandeid.

 

3-kuu tellimus

Kampaaniahind: 23,97 €

Tavahind: 26,79 €

 

Telli ajakiri

Food Heaven. Bread.

 

Food Heaven on Briti üks armastatumaid küpsetusajakirjade sarju. Juuni number on leibade ja küpsetiste eri, katsetamiseks on 75 erinevat soolase ja magusa leiva retsepti.

 

3-kuu tellimus

Kampaaniahind: 28,05 €

Tavahind: 31,35 €

 

Telli ajakiri

Delicious

 

Ajakiri Delicious pakub inspireerivaid retsepte alates kiirlõunatest kuni roogadeni, mille valmistamine võtab aega, kuid on seda vaeva väärt. Oma kokakunsti saladusi jagavad ka staarkokad.


3-kuu tellimus

Kampaaniahind: 21,68 €

Tavahind: 24,22 €

 

Telli ajakiri

Decanter

 

Hea toidu juurde käib alati hea vein. Tunnustatud veinieksperdid jagavad nõu veinide valmiseks ajakirjas Decanter. Fookuses on eelkõige Euroopa ja nn Uue Maailma veinid.

 

3-kuu tellimus

Kampaaniahind: 25,24 €

Tavahind: 28,21 €

 

Telli ajakiri

 

Tutvu kogu soodushinnaga ajakirjade valikuga.                

 

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta