Sirvi - ava ajakirjade maailm - Sirvi

Sirvi – ava ajakirjade maailm

Lehepunkt on alates 2000. aastast alates hoolitsenud selle eest, et enamik Eestis müüdavatest ajalehtedest ja ajakirjadest jõuaksid hommikul trükikodadest müügikohtadesse ning inimeste kodudesse ja kontoritesse.

 

Sel suvel tegime läbi uuenduskuuri. Meil on uus nimi Sirvi ja uus keskkond sirvi.eu.

 

Kui varasemalt tuli välismaise ajakirjanduse avastamiseks ning ostmiseks külastada kauplusi või otsida internetiavarustest ning loota, et nad saadavad väljaande ka Eestisse, siis nüüd on teinud Lehepunkt lugejate elu lihtsamaks.

 

Sirvi’st leiad Eesti suurima ajakirjade valiku nii kodu- kui välismaalt. Valikus on üle 1000 erineva naiste-, meeste-, laste-, käsitöö-, kokandus-, sisustus-, meelelahutuse-, teadus-, kultuuri-, spordi ja paljude teiste valdkondade ajakirju.

 

Meie valik täieneb pidevalt. Kui Sul on oma lemmikajakiri, mida meil veel ei ole, siis anna meile teada. Proovime leida võimaluse, kuidas edaspidi ajakiri mugavalt meie kaudu tellida.

 

Põnevat sirvimist!

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta