Lasteajakirjad juunis 15% soodsamad - Sirvi - ajakirjade tellimine

Rõõmustame kõiki suuri ja väikeseid lapsi

🥳🥳🥳 Juunis on alati nii palju rõõmu ja tähistamist. Lastekaitsepäev, lasteaia ja klassi lõpetamised ning suvepuhkuse algus. Tähistame koos teiega ning aitame suve muuta lõbusamaks ning samal ajal ka harivaks. Meie riiulitel on ligi 100 lasteajakirja nii eesti-, inglise- kui vene keeles erinevas vanuses lastele. Lugemist, joonistamist, kirjutamist, arvutamist, värvimist, kleepimist jagub nii vihmasteks ilmadeks kui pikkadeks autosõitudeks.

 

 

 

3-kuu tellimused 15% soodsamad

 

Traditsiooniliselt on juunis valikul lasteajakirjadel 3-kuu tellimused 15% soodsamad. Mitmeid ajakirju saad tutvumiseks ka numbri kaupa mugavalt omale koju või suvilasse tellida.

 

 

Arendavad tegelusvihikud

 

 

Eestikeelsed lasteajakirjad, mis õpetavad numbreid ja arvutamist, tähti ja kirjutamist, lugemist ja joonistamist. Mitmed ajakirjad sisaldavad ka laste lemmikuid kleepse.

 

Väike Jänku

 

Nunnu

 

Pöialpoiss

 

Nuputa!

 

 

> Vaata kõiki ajakirju

 

Värvi- ja kleepsuraamatud

 

 

Värvimisraamatud ja kleepsu-ajakirjad on kõikide laste lemmikud. Kui need kaks on veel kokku kombineeritud, ei suuda ükski laps neile vastu panna ning nende tähelepanu on garanteeritud.

 

Nunnu. Kleebi

 

Kiisupojad ja koogikesed

 

Maagilised loomad

 

 

> Vaata kõiki ajakirju

 

 

 

Loodus- ja teadusajakirjad

 

 

National Geographic Kids on vaieldamatult meie lugejate lemmikajakiri veidi vanematele lastele, keda huvitavad loomad ja loodus.

 

The Week Junior Science+Nature kogub populaarsust kõikide teadus- ja tehnoloogia huviliste seas.

 

 

> Vaata kõiki ajakirju

 

 

 

 

 

Kodumaised lasteajakirjad

 

Lisaks leiab meie suurest lasteajakirjade valikust veel palju eestikeelseid klassikuid ja uusi põnevaid ajakirju.

 

 

Tom & Jerry ja teised koomiksid

 

 

Tom & Jerry, Miki & Donald ja nende sõbrad olid juba meie suured lemmikud. Nende lõbusad seiklused on aegumatud ja saame garanteerida, et nad vallutavad ka teie laste südamed.

 

Tom & Jerry

 

Miki Hiir

 

Koomiksikogu Miki Hiir

 

 

> Vaata kõiki lasteajakirju

 

Eelkool ABC

 

 

See tegelusvihik on hea täiendus eelkoolile, mis aitab õpitut kinnitada ning praktiseerida tähtede ja sõnade kirjutamist.

 

Telli ajakiri Eelkool ABC

 

 

> Vaata kõiki lasteajakirju

 

Minu maailm

 

 

Minu Maailm pakub 7-12. aastastele lastele põnevaid lugusid ja fakte loodusest, ajaloost, legendidest, kosmosest, tervisest, teiste rahvuste kultuurist, IT-maailmast ning mõistatusi, nuputamist ja mänge.

 

Telli ajakiri Minu Maailm

 

 

> Vaata kõiki lasteajakirju

 

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta