Parimad reisid peale pikka ootamist - Sirvi

Parimad reisid peale pikka ootamist

Öeldakse, et parimad asjad sünnivad nendega, kes on kannatlikud ja ootavad. Pole kahtlustki, et reisimist ootame me kõik kannatamatult. Seega saame praegu vaid unistada ja reisiplaane teha, et see järgmine puhkus oleks eriti magus unistuste reis. Nüüd on rahulikult aega otsida erilisi majutuskohti, põnevaid vaatamisväärsusi ning toidukohti, mis peab kindlalt järgi proovima.

 

Ja selleks on loomulikult abiks populaarseimad reisiajakirjad, kes praegu koguvad oma lugejatele kokku just need kõige kõige kohad ja elamused kogu maailmas.

 

Reisiajakirjad 15% soodsamad

 

Plaanide tegemiseks ja inspireerimiseks on meie parimad reisiajakirjad nüüd 15% soodsamad. Pakkumine kehtib 3-kuu tellimustele kuni 28.02.2021.

 

Telli kõik ajakirjad üksikute numbrite kaupa või vormista 3-kuu tellimused soodsamalt.

 

Conde Nast Traveller

Conde Nast Traveller

 

 

Lisaks erinevatele reisisihtkohtadele aitab inspireeriv elustiiliajakiri avastada parimad kunsti, arhitektuuri, moe, kultuuri, shopingu, spaa, toidu ja majutuse pärle.

 

Jaanuari-Veebruari number: 9,10 €
3-kuu tellimus: 23,21 €

 

Telli ajakiri
Wanderlust

Wanderlust

 

 

Reisiajakiri iseseisvale ja seiklevale reisijale, kes armastab kultuuri, loodust ja ei ütle ära ekstreemsustest. Ajakiri viib sind kohtadesse, kuhu tavaline reisija jõuab alles aastaid hiljem.

 

Jaanuari-Veebruari number: 10,30 €
3-kuu tellimus: 26,27 €

 

Telli ajakiri
Food and Travel

Food and Travel

 

 

Auhinnatud reisi- ja kokandusajakiri Food and Travel ühendab kaks suurt kirge – reisimise ja toidu. Ajakiri tutvustab uusi ja põnevaid must-see sihtkohti koos restoranide soovitustega ning sisaldab ka maitsvaid retsepte.

 

Jaanuari-Veebruari number: 8,50 €
3-kuu tellimus: 21,68 €

 

Telli ajakiri
National Geographic Traveler

National Geographic Traveler RUS

 

 

Maailma ühe tuntuima ja loetuima reisiajakirja venekeelne versioon. Ajakirja fookuses on erinevad kultuurid ja reisisihid, mida illustreeridvad hingematvalt imelised fotod.

 

Jaanuari-Veebruari number: 6,30 €
3-kuu tellimus: 10,71 €

 

Telli ajakiri

 

 

101 kohta, kus elu jooksul ära käia

101 kohta, kus elu jooksul ära käia

 

 

Loe ka uut eriväljaannet „101 kohta, kus elu jooksul ära käia“, mis tutvustab kõige imelisemaid paiku maakeral. Parimate paikade hulgas on nii tavapärased lemmikud kui ka paigad, mille olemasolust sa varem teadlik ei olnud.

 

Erinumber: 9,90 €

 

Telli ajakiri

 

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta