Ajakirjade tellimusega kingiks Mia&Leela kleit - Sirvi

Ajakirjade tellimusega kingiks Mia&Leela kleit

Kingime ühele õnnelikule ajakirja tellijale kleidi Mia&Leela poest. Kleidi saab täitsa ise valida ning selleks tuleb sirvi.eu lehel osta ajakirja üksiknumber või vormistada tellimus. Mida rohkem oste ja tellimusi teed, seda suurem võiduvõimalus on.


Aastatellimused -15%


Mai lõpuni on ka valik ajakirju 15% soodsamad. Valikus on nii moe-, tervise-, kultuuri-, reisiajakirju kui palju teisi huvitavaid väljaandeid.Tutvu kogu ajakirjade valikugaSirvi - ajakirjade tellimine. Mia&Leela kleit

 

Kampaania reeglid

 
 1. Lehepunkt OÜ ja Sirvi.eu tarbijamäng „Võida kleit“ on ajavahemikus 06.05.2019 kuni 31.05.2019 (kaasa arvatud) Sirvi.eu e-poes toimuv tarbijamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab Lehepunkt OÜ (registrikood: 12113637, aadress: Põikmäe 2, Tänassilma, 76406 Saku vald (edaspidi korraldaja).
   
 2. Kampaanias osalemiseks tuleb Kampaania perioodil osta üksikeksemplar või vormistada periooditellimus vähemalt ühele tootele (iga tellimus osaleb eraldi loosis), auhinna loosis osalevad kõik tasutud tellimused ja ostud.
   
 3. Kampaania auhind:
  1. Kampaania auhinnaks loositakse välja Mia&Leela kleit (väärtuses 189€)
  2. Kampaania auhinnad loositakse kõigi kampaanias osalejate vahel 05.06.2019.
  3. Võitjaga võetakse ühendust 10 tööpäeva jooksul alates võitja väljaloosimisest (telefoni või e-kirja teel).
  4. Auhinna loosimise viib läbi Lehepunkt OÜ 3.06.2019.
  5. Auhinna kättesaamise aluseks on isikut tõendav dokument.
 1. Auhinnale kehtivad Mia&Leela garantiitingimused.
   
 2. Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata võitjale rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania korraldaja otsusel.
   
 3. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Auhindade väljaandmisega seotud maksud tasub korraldaja.
   
 4. Kampaania korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele meedia vahendusel.
   
 5. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Lehepunkt OÜ emailile tellimine@lehepunkt.ee või posti teel Põikmäe 2, Tänassilma, 76406 Saku vald märksõna Kleidi kampaania.

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta