Lugemisoovitused: Harvard Business Review “How to Make Decisions Amid Chaos”

> Lugemisoovitus: Harvard Business Review “How to Make Decisions Amid Chaos”

Ajakirja Harvard Business Review Special Issue sügisnumber kannab nime “How to Make Decisions Amid Chaos”.

Seekordne number keskendub sellele, kuidas juhid saavad teha paremaid ja kiiremaid otsuseid, mis jäävad püsima ka tormilises maailmas.

Harvard Business Review Special Issue. Sirvi - ajakirjade tellimine
Harvard Business Review Special Issue. Sirvi - ajakirjade tellimine

Kuidas raskeid otsuseid vastu võtta?

Kõik juhid peavad oma töös võtma vastu raskeid otsuseid. Hoolimata eeltööst, sisendist, nõustamisest, on siiski tundmatuid faktoreid, mis teevad otsustamise keeruliseks. HBR annab nõu, kuidas sellistes olukordades mitte närvi kaotada ning juhile kohaselt otsuseid vastu võtta.

 
Harvard Business Review Special Issue. Sirvi - ajakirjade tellimine

Tuvasta enda otsustusvõime tugevused ja nõrkused

Kas Sa oled mõelnud, kuidas Sa käitud kui on vaja olulisi otsuseid vastuvõtta? Enamus inimesed reageerivad sellistes situatsioonides iga kord sama mustri järgi. Kuid igas olukorras ei pruugi samad tehnikad olla parimad ning tuleks oma mugavusstsoonist välja astuda ja proovida teisi otsustamistaktikaid. Selleks tuleb alustada enda tugevuste ja nõrkuste kaardistamisega.

 
Harvard Business Review Special Issue. Sirvi - ajakirjade tellimine

Innovatsioon läbi parema otsustamise

Nii nagu me inimestena on ka ettevõtted sageli kinni samades käitumismustrites. Mis sageli toob edu aga mingi hetk vanad mustrid enam ei tööta. See käib ka otsustamispraktikate kohta ning see muutub järjest olulisemaks tänapäeva kiirestimuutuvas ja innovatsioonirohkes maailmas. Selles artiklis räägivad autorid, kuidas loovate otsustamispraktikate rakendamine aitab õigel ajal innovatsioonirongile hüpata ja seal ka püsida.

 

Ligi 1000 ajakirja 20% soodsamalt

Oktoobris tähistame meie 5. sünnipäeva! 🎈🎈Sel puhul on Harvard Business Review Special Issue ja kõik teised ehk ligi 1000 kodu- ja välismaist ajakirja Sulle 20% soodsamad. Pakkumine kehtib kuni 22. oktoober 2023.

TELLI

 

Sirvi - ajakirjade tellimine