Lemmikajakirjad 25% soodsamad - Sirvi

Lemmikajakirjad 25% soodsamad

Vaid 3. päeval, 12-14. mail, on meie lugejate lemmikajakirjade 3-kuu tellimused 25% soodsamad. Ajakirjade valik uueneb iga päev, seega hoia pakkumistel silm peal.

 

Kui Sa veel ei ole neid ajakirju lugenud, siis nüüd on parim aeg nendega tutvuda ning tellida kevadiselt kergete hindadega need 3 kuuks omale koju või suvilasse. Kõik ajakirjad jõuavad Su postkasti 2-3 tööpäevaga.

 

 

Tänased pakkumised

 

National Geographic (USA)

 

Ilmselt maailma üks ilusamaid ja loetavamaid ajakirju, mis ei vaja kellelegi tutvustamist. Kvaliteetsed artiklid ja imelise fotod ühiskonnas ja looduses toimuvast üle maailma.


3-kuu tellimus
Kampaaniahind: 13,27 €
Tavahind: 16,82 €

Telli ajakiri

Country Homes & Interiors

 

UK sisustusajakiri maakodude ja maalähedase stiili armastajatele. Ajakirjast leiab rohkelt inspiratsiooni ja nõuandeid hubase kodu loomiseks nii maal kui linnas.


3-kuu tellimus
Kampaaniahind: 17,10 €
Tavahind: 21,66 €

Telli ajakiri

BBC Good Food

 

Ajakiri pakub inspiratsiooni nii igapäevaseks söögi tegemiseks kui ka väljakutset pakkuvaid retsepte tõsisematele kokandusspetsialistidele. Lisaks uudiseid põnevatest toodetest ja kokanduskonkurssidest.


3-kuu tellimus
Kampaaniahind: 17,77 €
Tavahind: 22,52 €

Telli ajakiri

Classic Bike

 

Inspireeriv ajakiri nii klassikalise mootorratta omanikule kui sellest unistajale. Classic Bike annab nõu nii ratta ostmiseks, selle parandamiseks kui ka restaureerimiseks ja täiustamiseks.


3-kuu tellimus
Kampaaniahind: 16,88 €
Tavahind: 21,38 €

Telli ajakiri

Practical Photography

 

Fotograafia ajakiri paremate piltide tegemiseks, tehnikate lihvimiseks ja fototehnika valimiseks. Igas numbris ka testid ja võrdlused fototehnikast ning kingitusena kaasas mõne programmi või juhendite CD.


3-kuu tellimus
Kampaaniahind: 22,50 €
Tavahind: 28,50 €

Telli ajakiri

 

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta