Lõbusad lauamängud kogu perele - Sirvi - ajakirjade tellimine.

Lõbusad lauamängud

Tubaseks perioodiks on lauamängud lõbus ajaviide kogu perele. Mängud arendavad pisemaid ning hoiavad meid kõiki ekraanidest eemal. Lisaks saad mänge videokõnede kaudu mängida ka oma sõpradega üle Eesti või lausa kogu maailmas. Meie lauamängude valikust leiad mänge alates 3. eluaastast lastele ja ka täiskasvanutele.
Uued lauamängud lastele


Batyskaf

Selles mängus saavad mängijad batüskaafiga reisida vetesügavustesse ja pildista maailma kõige huvitavamaid veealuseid elukaid. Mäng sobib alates 5. eluaastast lastele ning õpetab neid peast arvutama ja arendab planeerimisoskust.


Tutvu lauamänguga lähemaltMinu mets

Minu mets mängus saavad kõik puid kasvatada. Mängu eesmärk on kasvatada viis puud kindlas järjekorras ja ühtegi detaili vahele jätmata. Mängul on kaks versiooni: lihtsam 4-7 aastastele ja edasijõudnute versioon 8-10 aastastele.


Tutvu lauamänguga lähemaltNina vastu nina

Nina vastu nina on lõbusate pildikaartide ja põnevate lõhnatopsidega ainulaadne lauamäng, mis aitab lastele tutvustada erinevaid aroome. Mäng sobib alates 3. eluaastast lastele ning sellel on erinevaid mängimisviise, mis muudavad selle põnevaks ja värskeks ka pärast mitmendat mängimist


Tutvu lauamänguga lähemalt
Laste lemmikud


Monster Park

Monster Park mängus saavad kõik mängijad olla oma kollide pargi direktorid. Mängu eesmärk on osta oma parki igast kummalisi ja veidraid loomi, et just Sinu parki tuleks kõige rohkem turiste kolle vaatama. Mäng sobib kogu perele alates 7. eluaastast.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Moster Park. Sirvi

Kollid kappi

Kollid kappi lauamäng õpetab suurepäraselt omavahelist koostööd ning ühise eesmärgi nimel tegutsemist. Mäng sobib alates 3. eluaastast lastele kuni 6-liikmelises meeskonnas.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Kollid kappi. Sirvi - ajakirjade tellimine.

Superfarmer Rancho

Auhinnatud lauamängu Superfarmer uus versioon Superfarmer Rancho mängus tuleb lisaks oma karjakasvatamisele ka tegeleda oma karjamaa rajamise ja suurendamisega. Mäng sobib alates 7. eluaastast lastele kuni 6-liikmelises meeskonnas.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Superfarmer Rancho. Sirvi - ajakirjade tellimine

Superfarmer

Auhinnatud lauamängu Superfarmer viib uues versioonis mängijad reisile. Mäng sobib alates 5. eluaastast lastele kuni 6-liikmelises meeskonnas.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Superfarmer. Sirvi - ajakirjade tellimine
TäiskasvanuteleVanamehe lauamäng

Vanamees on rahva poolt armastatud populaarne kultuskangelane, kes satub pidevalt naljakatesse ning absurdsetesse seiklustesse nii lastelaste kui ka külaelanikega. Vanamehe multika ainetel on valminud nüüd lõbus lauamäng. Mäng sobib kogu perele alates 14. eluaastast. Üheškooš mängideš lendavad aeg, piim ja muu hoogšalt!


Tutvu lauamänguga lähemaltSherlock

Sherlock lauamänguga reisivad mängijad 19. sajandi Londonisse, et käivitada kriminaaljuurdlus – kes neist on kurjategija. Mäng sobib alates 10. eluaastast lastele kuni 4-liikmelises meeskonnas.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Sherlock. Sirvi - ajakirjade tellimine.


CVlisatsioon

2016. aasta rahvusvahelise parim lauamängu tiitli saanud CVlisatsioon kogupere mäng alates 10. eluaastast. Lauamäng on seikluslik, mille eesmärk on koguda õnnepunkte. 


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng CVlisatsioon. Sirvi - ajakirjade telimine


Vaata meie kogu lauamängude valikut.

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta