Lauamängud lastele - nüüd veel suurem valik. Sirvi - ajakirjade tellimine.

Lauamängud lastele – valik nüüd veelgi suurem

Meie laste lauamängude valikusse on lisandunud 4 uut mängu, mis sobivad juba alates 3. eluaastast lastele. Kollid kappi, Sherlock, Superfarmer Rancho ja Superfarmer lauamängud on nii lõbusad kui ka arendavad.Vanamehe lauamäng

Vanamees on rahva poolt armastatud populaarne kultuskangelane, kes satub pidevalt naljakatesse ning absurdsetesse seiklustesse nii lastelaste kui ka külaelanikega. Vanamehe multika ainetel on valminud nüüd lõbus lauamäng. Mäng sobib kogu perele alates 14. eluaastast. Üheškooš mängideš lendavad aeg, piim ja muu hoogšalt!


Tutvu lauamänguga lähemalt


Kollid kappi

Kollid kappi lauamäng õpetab suurepäraselt omavahelist koostööd ning ühise eesmärgi nimel tegutsemist. Mäng sobib alates 3. eluaastast lastele kuni 6-liikmelises meeskonnas.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Kollid kappi. Sirvi - ajakirjade tellimine.

Sherlock

Sherlock lauamänguga reisivad mängijad 19. sajandi Londonisse, et käivitada kriminaaljuurdlus – kes neist on kurjategija. Mäng sobib alates 10. eluaastast lastele kuni 4-liikmelises meeskonnas.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Sherlock. Sirvi - ajakirjade tellimine.

Superfarmer Rancho

Auhinnatud lauamängu Superfarmer uus versioon Superfarmer Rancho mängus tuleb lisaks oma karjakasvatamisele ka tegeleda oma karjamaa rajamise ja suurendamisega. Mäng sobib alates 7. eluaastast lastele kuni 6-liikmelises meeskonnas.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Superfarmer Rancho. Sirvi - ajakirjade tellimine

Superfarmer

Auhinnatud lauamängu Superfarmer viib uues versioonis mängijad reisile. Mäng sobib alates 5. eluaastast lastele kuni 6-liikmelises meeskonnas.


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng Superfarmer. Sirvi - ajakirjade tellimine

CVlisatsioon

2016. aasta rahvusvahelise parim lauamängu tiitli saanud CVlisatsioon kogupere mäng alates 10. eluaastast. Lauamäng on seikluslik, mille eesmärk on koguda õnnepunkte. 


Tutvu lauamänguga lähemalt

Lauamäng CVlisatsioon. Sirvi - ajakirjade telimine


Vaata meie kogu lauamängude valikut.

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta