Lasteajakirjad õpetavad lugema ja kirjutama - Sirvi

Lasteajakirjad õpetavad lugema ja kirjutama

Mitmetel kirjastajatel on ilmunud palju harivaid lasteajakirju, mis arendavad juba alates 2. eluaastast pisikestel loogilist mõtlemist ning õpetavad joonistama, lugema, kirjutama ja arvutama. Ülesanded on lastele ühtlasti lõbusad ja arendavad.Alanud teadmistekuul soovitame Sullegi meie kõige populaarsemaid ning head tagasisidet saanud lasteajakirju.

Lasteajakirjad. Sirvi - ajakirjade tellimine.


Nunnu 

Tegelusajakiri lastele alates 2. eluaastast esimeste sammude tegemiseks kirjutamise, lugemise ja joonistamise põnevas maailmas. Kaasahaarav ja põnev ajakiri sisaldab joonistuste lõpetamist, piltide võrdlemist, numbrite eristamist, nägudele kleepsudega näoilmete andmist ja palju muud. 


Tutvu ajakirjaga Nunnu lähemalt


Väike Jänku 

Praktiline tegelusajakiri 2-4 aastastele väikelastele, mis aitab arendada loogikat ja motoorikat. Iga number sisaldab muinasjutte, põnevaid ülesandeid ja kleebistega mõistatusi.


Tutvu ajakirjaga Väike Jänku lähemalt


Loe ja mängi

Praktiline muinasjutu-tegelusajakiri lastele alates 4. eluaastast. Ajakirjas on tuntud muinasjutud ühendatud harjutuste ja ülesannetega, et arendada lugemist, kirjutamist ja arvutamist.


Tutvu ajakirjaga Loe ja mängi lähemalt 


Pöialpoiss

Kirjutamist ja lugemist õpetav tegelusajakiri 4-7. aastastele lastele. Ajakirjas sisalduvad ülesanded on lõbusad ja arendavad. Iga numbriga on kaasas ka kingitus.


Tutvu ajakirjaga Pöialpoiss lähemaltKingitus lasteaedadele


Sirvi teeb teadmistekuu puhul kingituse paljudele lasteaedadele – anname septembri jooksul just need samad ajakirjad lasteaedadele kingituseks, et olla abiks õppetöö korraldamisel. Lauamängud lastele. Sirvi - ajakirjade tellimine

Arendavad lauamängud lastele


Meie toodete valik on täienenud harivate lauamängudega, mis sobivad alates 3. eluaastast lastele. 


Tutvu lauamängudega lähemalt


Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta