Koos on soodsam - Lasteajakirjad - Sirvi - ajakirjade tellimine

Koos on soodsam

Meil on Sulle nii hea uudis, mida lausa peab kõikide oma tuttavatega jagama! 

Meie kõige armastatumad lasteajakirjad Väike JänkuNunnuLoe ja mängi ning Pöialposs on jaanuaris soodushinnaga. 

Hinna kujundad Sa ise!


Nimelt, mida rohkem tuttavaid leiad, kes soovivad lasteajakirju tellida, seda suurem on teie soodustus:
1-2 tellimust – soodustus 10%
3-4 tellimust – soodustus 15%
5-10 tellimust – soodustus 20%


Tellida võite erinevaid ajakirju ja erinevateks perioodideks.Nunnu


Tegelusajakiri lastele alates 2. eluaastast esimeste sammude tegemiseks kirjutamise, lugemise ja joonistamise põnevas maailmas. Kaasahaarav ja põnev ajakiri sisaldab joonistuste lõpetamist, piltide võrdlemist, numbrite eristamist, nägudele kleepsudega näoilmete andmist ja palju muud. 


Vaata lähemalt

Väike Jänku


Praktiline tegelusajakiri 2-4 aastastele väikelastele, mis aitab arendada loogikat ja motoorikat. Iga number sisaldab muinasjutte, põnevaid ülesandeid ja kleebistega mõistatusi.


Vaata lähemalt

Loe ja mängi


Praktiline muinasjutu-tegelusajakiri lastele alates 4. eluaastast. Ajakirjas on tuntud muinasjutud ühendatud harjutuste ja ülesannetega, et arendada lugemist, kirjutamist ja arvutamist.


Vaata lähemalt

Pöialpoiss


Kirjutamist ja lugemist õpetav tegelusajakiri 4-7. aastastele lastele. Ajakirjas sisalduvad ülesanded on lõbusad ja arendavad. Iga numbriga on kaasas ka kingitus.


Vaata lähemaltKuidas tellida?


Soodustuse saamiseks kirjuta tellimused@lehepunkt.ee ning lisa kõigi tellijate nimed, aadressid, e-posti aadressid, telefonid ja tellitavate ajakirjade nimed ja perioodid.


Pakkumine kehtib 13.01-2.02.2020

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta