Kodudesse värskust - Sirvi

Kodudesse värskust

Kas toas veedetud aeg on pannud Sind mõtlema, et võiks kodus väikese uuenduskuuri ette võtta või lihtsalt rohkem kevadet tuppa tuua? Meie suurest sisustusajakirjade valikust leiad selleks rohkelt ideid ja kõige uuemaid sisustustrende.Ajakirjad postkastis 2-3 päevaga


Aprilli lõpuni on paljude sisustusajakirjade 3-kuu tellimused 15% soodsamad. Või telli hoopis erinevate ajakirjade värsked aprillinumbrid endale koju. Poodi ei pea minema ja ajakirjad jõuavad Su postkasti 2-3 päevaga.Lugejate lemmikud


Country Home
Modern Rustic


Kaks korda aastas ilmuv ajakiri on ise nagu sisustuselement. Mitusada lehekülge kvaliteetset sisu peaaegu olematu reklaamiga keskkonnasõbralikul paberil – just sellepärast ongi see ajakiri paljude lemmik.


Üksiknumber: 21,20 €


12-kuu tellimus (2 ajakirja): 36,04 € (tavahind 38,16 €)


Telli

Kitchens, bedrooms & bathrooms


Nagu nimigi ütleb jagab see stiilne ja elegantne ajakiri just nende kolme toa osas inspiratsiooni ja nõu. Ajakirjast leiad sisustamiseks nii terviklahendusi kui ka väiksemaid detaile.


Aprillinumber: 8,50 €


3-kuu tellimus: 21,68 € (tavahind 24,22 €)


Telli

Elle Decoration


Elle Decoration sisekujundusajakiri esindab kõrgekvaliteedilist modernset interjööri. Aprilli numbriga on kaasas köökide erinumber 2020 trendide, ideede ja ekspertide nõuannetega.


Aprillinumber: 8,95 €


3-kuu tellimus: 22,82 € (tavahind 25,52 €)


Telli

Livingetc


Livingetc on kaasaegsete kodude sisustusajakiri värskete, loovate ja trendikate ideedega. Aprilli number vaatab tulevikku – arhitektid muudavad meie elustiili, tehnikaseadmed, mida ei sa ei teadnud, et vajaksid ja jätkusuutlikkus kodusisustuses.


Aprillinumber: 8,30 €


3-kuu tellimus: 21,17 € (tavahind 23,66 €)


Telli

Rum International


Rum International on Rootsis ilmuva ajakirja tõlgitud ja kohandatud versioon rahvusvahelise lugeja jaoks. Ajakirja fookus on arhitektuuril, disainil ja sisekujundusel. Ajakiri ilmub üle kuu.


12-kuu tellimus (6 numbrit): 140, 25 € (tavahind 148,50 €)


Telli

Wohnidee


Saksakeelne sisustusajakiri jagab sisustuse nõuandeid ja teeb ülevaate trendidest. Aprilli number jagab soovitusi väikeste korterite sisustamiseks ning kuidas vähendada kodus plastiku kasutust.


3-kuu tellimus: 13,52 € (tavahind 15,10 €)


TelliTutvu kogu sisustusajakirjade valiku ja soodushindadega

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta