Kevadtrendid kodusisustuses - Sirvi

Kevadtrendid kodusisustuses

Päevad lähevad järjest pikemaks, päike piilub aknast sisse ning kevad tahab tuppa tulla. Looduse tärkamisega on hea aeg ka kodus kevadine värskenduskuur teha või võtta ette suurem kodu-uuendamise projetk. Rohkelt inspiratsiooni, kasulikke nõuandeid ning selle aasta trende leiad meie kodu- ja sisustusajakirjadest.

 

 

Koju- ja sisustusajakirjad -15%

 

Aprilli lõpuni on paljude kodu- ja sisustusajakirjade 3-kuu tellimused 15% soodsamad. Või telli hoopis erinevate ajakirjade värsked aprillinumbrid endale koju. Poodi ei pea minema ja ajakirjad jõuavad Su postkasti 2-3 päevaga.

 

 

Kitchens, Bedrooms & Bathrooms

 

Meie lugejate üks lemmikajakiri köögi, vannitoa ja magamistoa kujundamiseks. Ajakiri on hinnatud eelkõige oma terviklahenduste ja sisustusplaanide poolest. Aprilli numbrist leiad kõik vajaliku uue köögi planeerimiseks.

 

Telli

Elle Decoration

 

Elle Decoration sisekujundusajakiri esindab kõrgekvaliteedilist modernset interjööri. Aprilli numbriga on kaasas köökide erinumber 2021 trendide, ideede ja ekspertnõuannetega.

 

Telli

Vogue Living

 

Ajakiri pakub erinevate stiilide sisustusideid ja -trende romantilisest minimalismini, naiselikust maskuliinseni, traditsionaalsest kaasaegseni.

 

Telli

Country Homes Modern Rustic

 

Kaks korda aastas ilmuv ajakiri on ise nagu sisustuselement. Mitusada lehekülge kvaliteetset sisu peaaegu olematu reklaamiga keskkonnasõbralikul paberil – just sellepärast ongi see ajakiri paljude lemmik.

 

Telli

Fookuses on maakodud

 

Kasulikke nõuandeid ja inspiratsiooni maakodudesse.

 

Country Homes & Interiors

 

The English Home

 

25 Beautiful Homes

 

Country Life

 

Country Living

 

Homes & Gardens

 

House & Garden

 

Landhaus Living

Kodumaised koduajakirjad

 

Telli eestikeelsete koduajakirjade värsked numbrid mugavalt omale postkasti.

 

Maakodu

 

Kodukiri

 

Pööning

 

Disain, interjöör ja arhitektuur

 

 

 

 

 

 

Tutvu kogu sisustusajakirjade valiku ja soodushindadega

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta