Jussikese lauamängud ja pusle - Sirvi

Jussikese lauamängud ja pusle

Silvi Väljali raamatu „Jussikese seitse sõpra“ põhjal on valminud kogu perele mängimiseks kaks lauamängu ja pusle. Jussikese mängud sobivad hästi jõuluvana kingikotti ja sussi sisse.  

 

 

Jussikese memo

 

Jussikese memo on põnev mäng 24 pildipaari otsimisest, mis nõuab keskendumist ja head mälu. Kaardil olevate sõnade ja/või numbrite nimetamine või ka kaartide kirjeldamine aitab kaasa sõnavara kujundamisele ja suurendamisele ning Jussikese loo jutustamisele. Mängu käigus on sellest kasu kaartide asukoha meeldejätmisel.

 

Osta pusle

 

Lauamäng Jussikese pusle. Sirvi - ajakirjade tellimine.

 

 

 

Kaardimäng Eesti mäng. Jussike ja sõbrad

 

„Eesti mäng. Jussike ja sõbrad“ on mälumängul põhinev kaardimäng. Pange oma teadmised heas seltskonnas proovile, koguge punkte ja uusi tarkusi. Pakis on 55 kaarti, millel 108 põnevat eelkõige 7-12aastatele lastele sobivat küsimust ja mängu õpetus. Kaardimäng on kasutatav ka koos lauamänguga “Eesti mäng”.

 

Osta pusle

 

Lauamäng Jussikese pusle. Sirvi - ajakirjade tellimine.

 

 

Jussikese pusle

 

Silvi Väljali raamatu „Jussikese seitse sõpra“ põhjal valminud pusle 260 tükiga.  

 

Osta pusle

 

Lauamäng Jussikese pusle. Sirvi - ajakirjade tellimine.

 

 

    Vaata kogu lauamängude valikut.

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta