Ajakirjade jõulupood nüüd avatud - Sirvi

Ajakirjade jõulupood nüüd avatud

Pühade hooaeg on alanud ja nüüd on ka meie jõulupood avatud. Aitame Sind jõuluvana kingikoti täitmisel, pühadeks valmistuda ning teeme ka omalt poolt meie tellijatele kingitusi.

 

 

 

Aastatellimused -20%

 

Ajakirja tellimus on alati praktiline ja kasulik kingitus. Nüüd on kõikide välismaiste ajakirjade aastatellimused 20% soodsamad. See tähendab üle 1000 väljaande, kust leiab harivat ja huvitavat lugemist igaühele. Rõõmusta oma lähedasi ning ära unusta ka oma lemmikajakirjade tellimusi uuendada. Pakkumine kehtib kuni 10.01.2021

 

Tellijatele kingiks uus Eesti mäng

Täpselt pühade hooajaks on valminud uus Eesti mäng, millest on isegi 3 erinevat mängu. Klassikaline lauamäng ning kaartidel põhinev Eesti mängu ajaloo ja laste eri. Kõikide kiiremate tellijate vahel loosime välja 3 Eesti mängu komplekti kõigi 3 mänguga (väärtus 54,85€).

 

Loosis osalemiseks vormista ükskõik millise ajakirja tellimus hiljemalt 14. detsembril. Loosimine toimub 15.12.2020, nii saavad kõik võitjad juba jõulude ajal lähedastega oma teadmised Eestimaast proovile panna.   

 

Uus Eesti mäng. Lauamängud. Sirvi - ajakirjade tellimie

 

Loomulikult saad Eesti mängu ka eraldi oma perele või lähedastele jõulukingiks osta.  

> Kingi Eesti mäng  

> Kingi Eesti mäng: Kaardimäng Ajalugu  

> Kingi Eesti mäng: Kaardimäng lastele

 

 

Ajakirjade soovitused

 

Teeme Su elu jõulukingitustega veidi lihtsamaks. Siin on Sulle mõned meie populaarsemate ja uuemate ajakirjade soovitused, mis võiksid ka Sulle või Su lähedastele meeldida. Meie meelest on täiesti tore ka iseendale pühadeks kingitusi teha 😉

 

Lisaks aastatellimustele saad ka ise kombineerida kingipaki kas erinevate ajakirjade üksiknumbritest või 3-kuu tellimustest. Need sobivad hästi uute ajakirjadega tutvumiseks. Näiteks kui Su lähedane on just avastamas uut hobi ning ta vajaks inspiratsiooni või nõuandeid.  

 

Kingipaki kokku panemisel soovitame tellida detsembri numbri eraldi eksemplarina ja tellimuse vormistada alates jaanuarist. Nii saab kingisaaja pakki avades kohe ajakirja sirvima hakata 😉  

 

 

 

Lõbusad lauamängud kingituseks või pühade meelelahutuseks

 

Lauamängud on paljude perede pühade traditsioonid. Seega on lauamäng alati tore kingitus. Miks mitte uuendada ka enda pere lauamängude valikut ning sel aastal õppida ära uus mäng.

 

Meie lauamängude valikust leiad lõbusaid mänge nii väiksematele kui ka suurematele lastele ja täiskasvanutele. Tutvu meie lauamängude valikuga.

Jõulukingid. Lauamängud. Sirvi

 

 

Valmistu jõuludeks

 

Jõulueelsetel nädalatel jagame meie Instagram’i lehel inspiratsiooni jõulupühadeks valmistumiseks. Isetehtud kingitused ja kaardid ning pakkimise tehnikad. Kaunistused ja jõulutoidud. Hoia meie Instagrami kontol silm peal.

 

 

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta