Inspireerivad aiad, rõdud ja terrassid - Sirvi

Inspireerivad aiad, rõdud ja terrassid

Aiandus ei ole ammu enam vaid emade ja vanaemade teema maakodudes. Erinevad lilled, maitsetaimed, marjad ja köögiviljad, puud ja põõsad kolivad järjest enam linnakodudesse, korteritesse, rõdudele ja terrassidele.

 

Nõuandeid ja nippe, kuidas oma taimede eest hoolitseda ning kuidas need eriti lopsakad ja viljakad püsiks, jagavad meie parimad aiandus- ja koduajakirjad.

 

 

6-kuu tellimused 15% soodsamad

 

Mais on meie välismaistel aiandus- ja koduajakirjadel 6-kuu tellimused 15% soodsamad. Või telli hoopis erinevate ajakirjade värsked mai numbrid endale koju. Poodi ei pea minema ja ajakirjad jõuavad Su postkasti 2-3 tööpäevaga.  

 

 

Emadepäevaks luksuslik spapakett koos lemmikajakirjaga

 

Rõõmusta ema sel aastal tema lemmikajakirja tellimusega. Kingime omalt poolt ühele emale veel eriti luksusliku spapaketi Sinine Salong & Spa’s, mis sisaldab 200 minutit lõõgastumist.

 

Vaata lähemalt

 

 

Kogenud ja algajatele rohenäppudele

 

Kõik vajalik, mida pead teadma oma aia pidamisest või potitaimede hooldamisest.

 

Gardens Illustrated

 

BBC Gardener’s World

 

The English Garden

 

Garten Flora

 

Gartenidee

 

Mein Schönes Land

Kodumaised aiandusajakirjad

 

Aiasõprade lemmikud aiandusajakirjad ning uued hooaja eriväljaanded.

 

Kevad, suvi ja sügis aias

 

Minu Aed

 

Kodu ja Aia praktiline aiavihik. Kõrrelised ja laugud

 

Aed

 

Suvi aias

 

Kodu ja Aed

 

Maakodu

 

Targu Talita

Puutarhan Kesä

 

Soome juhtivate aiandusspetsialistide ja maastikuarhitektide poolt loodud eriväljaanne sisaldab praktilisi nõuandeid ja näpunäited kõigile rohenäppudele.

 

Telli

Daphne’s Diary

 

Daphne’s Diary on päevik ajakirja kujul, mis viib romantiliste kodude, aedade, küpsetiste, reiside ja kingituste maailma. Iga number on täis üllatusi ning sisaldab erinevaid kleebiseid, voldikuid, ümbrikuid millegi kauni meisterdamiseks.

 

Telli

The Flower Arranger

 

Lilleseade ajakiri, mis juhendab läbi lihtsate pildipõhiste õpetustega kaunistama oma kodu ning sisaldab ka uudiseid ja nõuandeid aianduse, lillede kasvatamise ja nende hooldamise kohta.

 

Telli

 

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta