Arendavad ja lõbusad lasteajakirjad - Sirvi - ajakirjade tellimine

Arendavad ja lõbusad lasteajakirjad

Kui koolilapsed said 1. septembril aabitsa ja õpikud, siis pisemaid põnne saab teadmiste kuul rõõmustada arendavate ja lõbusate lasteajakirjadega.

 

Meie kõige populaarsemad kodumaised lasteajakirjad õpetavad numbreid ja arvutamist, tähti ja kirjutamist, lugemist ja joonistamist. Lisaks loomade ja loodusmaailma tutvustavad lasteajakirjad National Geographic’ult ja venekeelsed väljaanded koolieelikutele.

 

3-kuu tellimused 15% soodsamad

Septembris on valikul lasteajakirjadel 3-kuu tellimused 15% soodsamad. Mitmeid ajakirju saad tutvumiseks ka numbri kaupa mugavalt omale koju tellida.

 

 

Eestikeelsed ajakirjad

 

Kodumaised lasteajakirjad, mis õpetavad numbreid ja arvutamist, tähti ja kirjutamist, lugemist ja joonistamist. Mitmed ajakirjad sisaldavad ka laste lemmikuid kleepse.

 

Väike Jänku

Nunnu

Pöialpoiss

Nuputa!

Loe ja mängi

Lepatriinu

Kleebi, värvi, kirjuta

Kiisupojad ja koogikesed

Nunnu. Kleebi

Imeline tüdrukute maailm

Oleme moodsad

Ingliskeelsed ajakirjad

 

National Geographic Little Kids (3-6. aastastele) ja National Geographic Kids (6-14. aastastele) aitavad lastel loomi ja looduses toimuvat tundma õppida. Samuti sisaldavad lugusid ka teadusest ja tehnoloogiast ja seda loomulikult huvitaval ja lõbusal moel.

 

National Geographic Kids

 

National Geographic Little Kids


Venekeelsed ajakirjad

 

Valik venekeelseid lasteajakirju erinevas vanuses lastele.

 

Lego Batman

 

3/9 tsarstvo

 

Fixiki

 

Zabavnõje naklejki

 

Malenkije akademiki

 

Neposeda


Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta