Pidulaud. ERI Kodu ja Aed - Sirvi

Pidulaud. ERI Kodu ja Aed

Tootekood: 7616

Retsepte jõulust vastlani, tähistame talviseid pühi maitsvate roogadega!
Eestlased on läbi aegade tähistanud olulisi pühi ning pühade tähistamisega käib alati kaasas rikkalikult kaetud pidulaud. Oleme käesolevasse väljaandesse koondanud olulised talvised pühad, mille tähistamiseks pakume nii traditsiooniliste kui ka hõrgumate roogade retsepte. Mõned ideed oleme näpanud ka laiast maailmast.
Kõige uhkemalt tähistatakse meil jõulusid ja aastavahetust. Nendel pidupäevadel peab laud alati olema uhkelt lookas. Kodud on hõrkude jõuluküpsetiste lõhnu täis.
Vabariigi sünnipäev pälvib alati suurt tähelepanu ja igas Eesti kodus on pidulaud kaetud. Kes ei tahaks pista vastapäeval põske mõned vastlakuklid? Isetehtud on need kõige maitsvamad. Ja muidugi kuulub sellesse päeva erinevad oa- ja herneroad.
Sõbrapäev on maiustamise päev. Tordid, koogid, magustoidud on siin omal kohal.
Erinumber “Pidulaud” pakub talviste pühade tähistamiseks nii suupisteid, põhiroogasid, magustoite kui ka rohkelt küpsetisi. Samuti pöörame tähelepanu sobilikele jookidele.

 • Hind: 5,90 €
 • Ilmumissagedus: 1x aastas
 • Formaat: A4
 • Keel: eesti
 • Väljaandja riik: Eesti

Hetkel laost otsas

Sarnased tooted

Vaata teemade kaupa

Uudised

Vaata kõiki
 • Jõulupood on avatud

  29.11.2021

  Pühade hooaja ametliku algusega oleme avanud ka meie jõulupoe. Aitame Sind jõuluvana kingikoti täitmisel ja pühadeks valmistuda. Ära unusta ka…

  Loe edasi

Lehele sisenemiseks pead olema täisealine

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta