Maia ja sõbrad - Sirvi

Maia ja sõbrad

Tootekood: 4715

Selle toote ostuga toetad Ukraina lapsi! Kogu müügitulu läheb Ukraina Kultuurikeskusele.
Ukraina inimõiguslase Larõssa Denõssenko muhe pildiraamat tuletab meile meelde laste õigust elada turvaliselt ja armastatuna, olenemata sellest, mitu vanemat neil on, kas nad on sõja või emigratsiooni tõttu lähedastest eraldatud või pidanud kodumaalt põgenema.
„Maia ja sõbrad” on jutustus 17 erinevast perekonnast pärit klassikaaslasest. Nende hulgas on nii perekond, kes on pidanud Krimmist põgenema, kui ka lapsed, kelle vanemad on kadunud. Nende laste ja perede lood näitavad, kuidas Ukraina lapsed on viimase kaheksa aasta jooksul elanud, olles kogu aeg pidanud arvestama sõjaohuga. Peresid on väga erinevaid, kuid kõik lapsed on siiski ühesugused nii Ukrainas kui ka kogu maailmas: neile meeldib sõpradega mängida ja lemmikloomi nunnutada, õppida ja reisida.
„Maia ja sõbrad” tõlkis ukraina keelest Ilona Martson. Ja räägib sellest, et iga laps vajab armastust. Perekonnad võivad olla erinevad, aga armastuse vajadus jääb. Ja tegelikult ei ole see sünge, vaid pigem rõõmus, ilus ja aus raamat.” ütleb tõlkija.

 • Hind: 14,90 €
 • Ilmumissagedus: 1x aastas
 • Formaat: A4
 • Keel: eesti
 • Väljaandja riik: Eesti

Osta kohe või vormista tellimus siin:

1 eksemplar

14,90 €

Sarnased tooted

Vaata teemade kaupa

Uudised

Vaata kõiki
 • Grilli, tšilli ja head lugemist

  20.06.2022

  Suvel Eestimaal ringi sõites ja puhates tekib kindlasti mõne ajakirja lugemise soov. Suurima valiku väljaandeid leiad R-Kioskitest ning nüüd võid…

  Loe edasi

Lehele sisenemiseks pead olema täisealine

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta