Ehita ja remondi. Kõik vajalik - Sirvi

Ehita ja remondi. Kõik vajalik

Tootekood: 7088

Kodus tuleb vahel ikka ette võtta remonditöid, ent viimasel aastal on remont muutunud vaat et meie elustiili lahutamatuks osaks. Paratamatult rohkem aega kodus veetes on olnud võimalus põhjalikuma ning kriitilisema pilguga oma ümbrust hinnata. Igast vanast tekib lõpuks tüdimus. Kodule uue värske ilme loomine annab aga meile väga vajalikke positiivseid emotsioone.

Paljud on soetanud endale teise kinnisvara kas suvekoduks või investeerimise eesmärgil. Ja nii ongi meil võimust võtnud tõeline remondibuum.

Kel aega ja oskusi, teeb lihtsamad tööd muidugi ise ära, sest iga asi polegi nii keeruline. Mõnikord on vaja lihtsalt oma mõtetele kinnitust või ka väikest juhendamist. Siin ongi heaks abiliseks meie mahukas eriväljaanne „Ehita ja remondi“, kuhu oleme koondanud ehitusspetsialistide viimaste aastate hüva nõu ja kasuliku info. Siit leiad palju kasulikke teemasid ja õpetusi ning loodame, et see annab kindlust julgemalt käised üles käärida ja remonditööde kallale asuda.

Bookazine’st saab muuhugas infot kipsplaatide paigaldamise, krohvimise ja värvimistööde teemadel, tapeetimise reeglitest, aknatihendite vahetamisest, seina- ja fassaadikattematerjalide paigaldamisest või mida teha, kui vesi peaks majja pressima. Samuti kvaliteetse hüdroisolatsiooni kohta või kuidas määrdunud vuuke puhastada või ka asendada. Aluspõranda ja põrandakattealustest ning laminaat- või laudpõranda paigaldamise ning paljudel teistel teemadel.

 • Hind: 10,90 €
 • Ilmumissagedus: 1x aastas
 • Formaat: A4
 • Keel: eesti
 • Väljaandja riik: Eesti

Hetkel laost otsas

Sarnased tooted

Vaata teemade kaupa

Uudised

Vaata kõiki
 • Ristsõnade nädal

  24.01.2022

  Sel nädalal saavad kõik ristsõnade ja sudokude lahendajad oma kogusid värskendada. Pikenda oma lemmikute tellimusi või avasta uusi mõistatusi –…

  Loe edasi

Lehele sisenemiseks pead olema täisealine

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta