CIRCUS - Sirvi

CIRCUS

Tootekood: 7619

Online`i ja printi kokkupõrke tulemusena tekkis CIRCUS – esimene blogijate bookazine. Interneti avant-garde ajakirjanikud kirjutavad sellest, mis põleb nende sees ning näitavad meile maailma läbi oma sõnade, fotode ja illustratsioonide.
CIRCUS on bookazine`ide seeria Herznote Publishing kirjastajalt. Circus Bookazine`id on kombineeritud kahest klassikalisest elemendist – nad on ajatud, monotemaatilised ja samaväärsed nagu raamatud, aga sama mitmekesised ja elavad nagu ajakirjad.
Kaks korda aastas ilmuva bookazinei iga number on eriline ning pühendatud uue ja salapärase teema uurimisele. Esimene väljaanne kannab pealkirja “CIRCUS Fashion” ja käsitleb uuest vaatenurgast moeblogide aina kasvavat tähtsust.

 • Hind: 20,77 €
 • Ilmumissagedus: 2x aastas
 • Formaat: A4
 • Keel: inglise
 • Väljaandja riik: Suurbritannia

Osta kohe või vormista tellimus siin:

12 kuud

37,39 €

18,70 € / eksemplar

6 kuud

19,73 €

19,73 € / eksemplar

3 kuud

19,73 €

19,73 € / eksemplar

Sarnased tooted

Vaata teemade kaupa

Uudised

Vaata kõiki
 • Kõik lasteajakirjad -20%

  15.09.2021

  Vaid nädal aega on kõik meie välismaised lasteajakirjad 20% soodsamad. Jah, sa lugesid õigesti. Kõikide välismaiste kirjastajate väljaannete 6-kuu tellimused…

  Loe edasi

Lehele sisenemiseks pead olema täisealine

Veebiteenuste pakkumiseks kasutame oma veebisaidil küpsiseid. Klõpsates "Nõustun", annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks, välja arvatud juhul, kui olete need keelanud. Lisainfo küpsiste kohta